Głosowanie Prestige SPA Awards
Najpiękniejsze SPA w Polsce


Masaże

Masaż klasyczny

Polega na stosowaniu różnych technik, takich jak: głaskanie, rozcieranie oraz ugniatanie, oklepywanie, roztrząsanie, wibracje i wstrząsanie w celu poprawienia miejscowego krążenia, zwiększenia sprężystości tkanek, a także rozluźnienia napiętych mięśni.

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny, wykonujemy na różnego rodzaju olejkach zapachowych np. czekoladowym, cynamonowym, pomarańczowym. Olejki pieszczą ciało aksamitna konsystencją oraz  koją zmysły niezwykle przyjemnymi nutami zapachowymi. Dodatkowo regenerują , odżywiają i delikatnie natłuszczają skórę. Chronią skórę przed utratą wilgoci, likwidują uczucie przesuszenia. Ciało staje się cudownie miękkie, komfortowo nawilżone i naturalnie zmysłowe.

Medy- Jet

Jest to regenerujący suchy masaż mechaniczny całego ciała na łóżku wodnym. Powoduje korzystne zmiany w metabolizmie komórek mięśniowych, daje uczucie komfortu i relaksu.

Masaż bańkami chińskimi

Materiał filmowy realizowany z TV Bogatynia- film

Masaż bańkami chińskimi to prastara metoda lecznicza, stanowiąca alternatywę dla akupunktury, wykorzystywana szeroko w medycynie chińskiej. Masaż ten posiada wyjątkowe działanie lecznicze oraz znakomicie usuwa wszelkie blokady energetyczne. Istota tego zabiegu polega na wytworzeniu podciśnienia, które powoduje wciągnięcie skóry do bańki. Wytworzone podciśnienie działa na skórę drażniąc zakończenia nerwowe. W następstwie podrażnienia receptorów skóry i odruchu skórno-trzewnego dochodzi do poprawy zakłóconej czynności narządu wewnętrznego związanego ze strefą skóry, po której prowadzi się bańkę. Przynosi ulgę w dolegliwościach poprzez doenergetyzowanie i rozgrzanie odpowiednich punktów ciała. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. Uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek. Jest bardzo skuteczny w walce z cellulitem. Działa więc kompleksowo nie tylko redukując rozmiar cellulitowych złogów, ale też jednocześnie poprawiając jakość skóry i położonych pod nią tkanek. Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.
 Wskazania:

  • stres, przemęczenie, ogólne osłabienie organizmu
  • bóle mięsni i stawów, nerwobóle,
  • infekcje wirusowe przebiegające bez gorączki
  • cellulit,
Przeciwwskazania:
  • podwyższona temperatura ciała,
  • słaba krzepliwość krwi, kruchość naczyń krwionośnych, 
  • żylaki, zakrzepowe zapalenie żył,
  • ciąża, 
  • alergiczne, ropne i grzybicze zmiany skórne,
  • choroby nowotworowe.


Rezerwacja on-line

Rezerwacja telefoniczna

+48 75 738 10 00

skocz do góry

Masaże 
Rezerwacja on-line

Rezerwacja telefoniczna

+48 75 738 10 00


Oferty specjalne
Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera już teraz!

Hotel**** Medical Spa Malinowy Dwór
ul. Długa 10, 59-850, Świeradów - Zdrój, woj. Dolnośląskie
Tel. 75 738 10 00
realizacja