Nagrody Najlepsze Medyczne SPA
Głosowanie Prestige SPA Awards


III Turniej Tenisa Ziemnego Solec - Zdrój Open

07.05.2018

Robert Janowski


Turniej Towarzyski 
– Malinowy Zdrój Open

W  weekend 26-27 maja Hotel ****Malinowy Zdrój Medical Spa zorganizował „III Turniej Tenisa Ziemnego Solec - Zdrój Open”. Wśród zawodników biorących udział w rozgrywkach znaleźli się: m.in.: Tomasz Tomaszewski, Karol Strasburger, Małgorzata Strasburger, Adam Romer, Leszek Malinowski, Maria Borzyszkowska, Marek Wojtulewicz, Andrzej Kozłowski, Celina Pawelec, Artur Adamiec, Bogdan Przegaliński, Marek Łach, Zbigniew Krupiński, Zbigniew Kołecki, Jan Sandner, Urszula Dudziak, Bogusław Płomiński, Uli Szmetzer .
 
Zawodnicy przybyli na to wydarzenie mogli połączyć przyjemne z pożytecznym aktywnie spędzając czas oraz  wypoczywając i korzystając z dobrodziejstw Hoteli**** Medical SPA Malinowy Zdrój oraz  Malinowy Raj. Zawodnicy walczyli o Puchar Prezesa Malinowych Hoteli w rozgrywkach deblowych w formule double suprise. Rozgrywki eliminacyjne, które wyłoniły finalistów Turnieju rozpoczęły się w sobotę o godzinie 10.00. Mimo niesprzyjającej aury doping publiczności zagrzewał zawodników do walki, która okazała się niezwykle zacięta i emocjonująca. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności. Z licznego grona miłośników tenisa ziemnego niedzielne finały pozwoliły wyłonić zwycięzców Turnieju. Z rąk Prezesa Malinowych Hoteli Pana Tomasza Kalety oraz Pana Tomasza Tomaszewskiego puchary odebrali: 

Miejsce I
Adam Romer 
Uli Szmetzer
Miejsce II 
Artur Adamiec
Andrzej Kozłowski
Miejsce III
Bogdan Przegaliński 
  
W tym roku rozegrano również turniej Kobiet, w którym pierwsze miejsce zajęły: Celina Pawelec oraz Maria Borzyszkowska. Po zakończeniu turnieju głównego został rozegrany turniej dodatkowy, w którym udział wzięli pozostali zawodnicy. Zwycięstwo w nim wywalczyli Karol Strasburger oraz Marek Wojtulewicz. Gracze okazali się być prawdziwymi wielbicielami tenisa, gdyż nie opuścili kortów nawet po rozstrzygnięciu konkursu. Do późnych godzin popołudniowych rozgrywali mecze rekreacyjne dedykowane przybyłym kibicom. 

Pospotkaniowe wieczory Goście spędzili w Hotelu Malinowy Raj, gdzie mieli okazję skorzystać z bogatej bazy zabiegowej (w szczególności z dobrodziejstw płynących z kąpieli w najsilniejszej na świecie wodzie siarczkowej). 

Zachwytom i pochwałom nie było końca. Tenisiści zapowiedzieli uczestnictwo w kolejnym turnieju, który – mamy nadzieję – na dobre wpisze się w sportową tradycję uzdrowiskowej miejscowości Solec Zdrój.  

Fotorelacja z III Turnieju Tenisa Ziemnego Solec - Zdrój Open 26-27.05.2018. 

Fotorelacja z II Turnieju Tenisa Ziemnego Solec - Zdrój Open 13-14.05.2017. 
AktualnościRezerwacja telefoniczna

+48 41 370 4000Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocyjnych cenach w Malinowym Zdroju zapisz się do naszego newslettera. Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

skocz do góry
Hotel**** Medical Spa Malinowy Zdrój
ul. Leśna 7, 28-131, Solec-Zdrój, woj. Swiętokrzyskie
Tel. 41 370 4000
realizacja
{*
*} {* *}