Nagrody Najlepsze Medyczne SPA
Głosowanie Prestige SPA Awards


Turniej Tenisa Ziemnego Solec-Zdrój VIP Open

01.05.2019

Turniej Tenisa Ziemnego Solec-Zdrój VIP Open

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że w weekend 18-19 maja 2019 r. Malinowy Zdrój**** Hotel Medical SPA organizuje „Turniej Tenisa Ziemnego Solec-Zdrój VIP Open". Zawodnicy po raz pierwszy walczyć będą o Puchar Wójta Gminy. Swój udział w imprezie potwierdzili aktorzy, celebryci oraz znane osobistości życia kulturalnego. Wydarzenie to stanowić będzie okazję do nawiązania nowych kontaktów i znajomości. Uczestnicy turnieju zmagać będą się w rozgrywkach deblowych. Pobyt w Malinowym Zdroju będzie dla tenisistów także okazją do odpoczynku i regeneracji w Najlepszym Medical Spa  w Polsce.

Swój udział potwierdzili m.in.: Karol Strasburger, Tomasz Stockinger, Piotr Cyrwus, Krzysztof Wakuliński, Adam Romer, Andrzej Supron i Leszek Malinowski.

Rozgrywki eliminacyjne rozpoczną się w sobotę o godzinie 10.00.  W niedzielę najlepsi gracze zmierzą się w finale.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPóLNEGO KIBICOWANIA!AktualnościRezerwacja telefoniczna

+48 41 370 4000Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocyjnych cenach w Malinowym Zdroju zapisz się do naszego newslettera. Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

skocz do góry
Hotel**** Medical Spa Malinowy Zdrój
ul. Leśna 7, 28-131, Solec-Zdrój, woj. Swiętokrzyskie
Tel. 41 370 4000
realizacja