Nagrody Najlepsze Medyczne SPA
Głosowanie Prestige SPA Awards


Turniej Tenisa Ziemnego Solec-Zdrój VIP Open o Puchar Wójta Gminy

20.05.2019

W miniony weekend 18-19 maja Hotel **** Malinowy Zdrój Medical Spa  zorganizował „IV Turniej Tenisa Ziemnego Solec-Zdrój VIP Open”. Zawodnicy po raz pierwszy walczyli o Puchar Wójta Gminy. Wśród biorących udział w rozgrywkach znaleźli się: m.in.: Karol Strasburger, Adam Romer, Tomasz Stockinger, Leszek Malinowski, Mieczysław Bieniek, Maurycy Polaski, Piotr Cyrwus, Artur Adamiec i Karol Stopa. Uczestnicy Turnieju mogli połączyć przyjemne z pożytecznym aktywnie spędzając czas oraz  wypoczywając i korzystając z dobrodziejstw Hoteli**** Medical SPA Malinowy Zdrój oraz  Malinowy Raj. Zawodnicy walczyli w rozgrywkach deblowych w formule double suprise. Rozgrywki eliminacyjne, które wyłoniły finalistów Turnieju rozpoczęły się w sobotę o godzinie 10.00. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności. Z licznego grona miłośników tenisa ziemnego niedzielne finały pozwoliły wyłonić zwycięzców Turnieju. Z rąk Wójta Gminy Pana Adama Pałysa puchary odebrali:
  • Karol Stopa i Marek Wojtulewicz - za zajęcie I miejsca,
  • Adam Romer i  Grzegorz Wyrębski - za zajęcie II miejsca,
  • Tomasz Stockinger i Artur Adamiec - za zajęcie III miejsc,
  • Piotr Cyrwus i Andrzej Kozłowski - za zajęcie IV miejsca.

Po zakończeniu turnieju głównego został rozegrany turniej pocieszenia, w którym udział wzięli pozostali zawodnicy. Zwycięstwo w nim wywalczyli Leszek Malinowski i Adrian Mazur. Gracze okazali się być prawdziwymi wielbicielami tenisa, gdyż nie opuścili kortów nawet po rozstrzygnięciu konkursu. Do późnych godzin popołudniowych rozgrywali mecze rekreacyjne dedykowane przybyłym kibicom.

Pospotkaniowe wieczory Goście spędzili w Hotelu Malinowy Raj, gdzie mieli okazję skorzystać z bogatej bazy zabiegowej (w szczególności z dobrodziejstw płynących z kąpieli w najsilniejszej na świecie wodzie siarczkowej). Tenisiści zapowiedzieli uczestnictwo w kolejnym turnieju, który – mamy nadzieję – na dobre wpisze się w sportową tradycję uzdrowiskowej miejscowości Solec-Zdrój.
AktualnościRezerwacja telefoniczna

+48 41 370 4000Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocyjnych cenach w Malinowym Zdroju zapisz się do naszego newslettera. Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

skocz do góry
Hotel**** Medical Spa Malinowy Zdrój
ul. Leśna 7, 28-131, Solec-Zdrój, woj. Swiętokrzyskie
Tel. 41 370 4000
realizacja