Nagrody Najlepsze Medyczne SPA
Głosowanie Prestige SPA Awards


Facebook "Malinowy Zdrój - naturalne metody leczenia i rehabilitacji"

31.07.2019

Super KONKURS: Wygraj z Nami zestaw Balneokosmetyków!

Zapraszamy na naszego Facebooka - "Malinowy Zdrój - naturalne metody leczenia i rehabilitacji" https://bit.ly/2XLHZau


REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest Hotel Medical Spa Malinowy Zdrój należący do spółki Malinowe Hotele Sp. z o.o.

2. Termin trwania konkursu jest podany w poście.

3. Wyniki zostaną ogłoszone zgodnie z informację zamieszczoną w poście.

4. Zwycięzca ma 7 dni od ogłoszenia wyników na zgłoszenie się z adresem do Organizatora konkursu (poprzez e-maila: marketing@malinowyzdroj.pl lub wiadomość prywatną na Facebooku).

5. Każdy uczestnik powinien mieszkać na terenie Polski lub mieć polski adres korespondencyjny.

6. Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy w ciągu 7 dni od przesłania adresu korespondencyjnego.

7. Informujemy, że Facebook nie jest w żaden sposób związany z konkursem.

8. Warunki udziału w konkursie są podane w poście konkursowym.

9. Udział w konkursie jest dobrowolny.

10. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

Ponadto informujemy, że:

1. Administratorami danych osobowych zbieranych od uczestników i zwycięzcy konkursu jest firma Malinowe Hotele Sp. z o.o. z siedzibą w Solcu-Zdroju (28-131) przy ul. Leśnej 7.

2. Dane osobowe uczestników będą przetwarzane w celu organizacji i przeprowadzenia konkursu, a dane zwycięzców w celu przekazania im nagrody.

3. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. na podstawie zgody uczestników. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do udziału w konkursie.

4. Organizator będzie zbierał od uczestników następujące dane: imię i nazwisko, a w przypadku zwycięzcy: także adres zamieszkania i nr telefonu.

5. Organizator zobowiązuje się zapewnić środki techniczne i organizacyjne w celu zabezpieczenia Państwa danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem osób nieupoważnionych, ich  zniszczeniem lub nieuprawnionym udostępnieniem.

6. Dostęp do danych osobowych zostanie udzielony tylko osobom posiadającym pisemne upoważnienie administratora do przetwarzania danych osobowych. Osoby dopuszczone do kontaktu  z danymi osobowymi są zobowiązane do zachowania poufności przetwarzanych danych osobowych.

7. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być  wyłącznie upoważnione podmioty, które na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzają dane osobowe w imieniu administratora.

8. Osobie, która udzieliła zgody na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu skorzystania z prawa do cofnięcia zgody należy skontaktować się z Organizatorem konkursu dostępnym pod adresem e-mail marketing@malinowyzdroj.pl

9. Uczestnikom konkursu, którzy podają dane osobowe przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz przysługuje prawo do sprostowania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. W celu skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się z Organizatorem konkursu dostępnym pod adresem e-mail marketing@malinowyzdroj.pl

10. Uczestnikom konkursu przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).

11. Uczestnik konkursu zezwala na wykorzystanie jego imienia i nazwiska w celu informowania o wynikach konkursu.

12. Organizator oświadcza, iż dane uczestników konkursu są przetwarzane w sposób zautomatyzowany, lecz nie będą poddawane profilowaniu.

13. Dane zwycięzcy nie będą przetrzymywane dłużej, niż jest to wymagane do realizacji celu (po przekazaniu nagrody będą usuwane).


Last minute - Chwila wytchnienia

22.07.2019

Podaruj sobie chwilę wytchnienia, znajdź czas aby zadbać o siebie,
wypocząć i zregenerować siły.
 
W cenie pakietu dla każdej osoby oferujemy:
•    3 noclegi w komfortowych pokojach
•    3 posiłki dziennie w formie bufetu
•    Pakiet aż 6 zabiegów SPA i zajęć dla każdej osoby:
    1. Peeling całego ciała         
     2. Kąpiel w czerwonym winie lub Kąpiel Kleopatry
     3. Masaż specjalny 30 minut
        (m.in. czekoladowy, miodowy, pomarańczowo-waniliowy)
     4. Medy jet (suchy masaż wodny)
    5. Zajęcia Yoga lub Pilates z instruktorem
     6. Grota solna

Ponadto w ramach pobytu Goście mogą nieodpłatnie korzystać z:
•    Aerobiku w basenie
•    Basenu z hydromasażami (m.in kurtyna wodna, masażer karku,       
     gejzer, przeciwprąd) 
•    Kompleksu Saun (parowa, fińska, ziołowa) oraz tepidarium 
•    Jacuzzi na świeżym powietrzu
•    Dostępu do Internetu
•    Dozorowanego parkingu
•    Profesjonalnie wyposażonej Sali Fitness

Pokoje wyposażone są m.in. w:
•    Telewizję (z dostępem do kanałów kodowanych m.in. Canal+)
•    Suszarkę do włosów
•    Szlafroki i ręczniki
•    Telefon
•    Sejf

Cena pakietu: 750 zł/osoba w pokoju dwuosobowym
                        900 zł/osoba w pokoju jednoosobowym
                        260 zł dopłata do apartamentu/doba

*Pakiet nie jest rabatowany z tytułu posiadania kart Malinowy Raj.

Pakiet obowiązuje w terminie do 31.08.2019

Opisy zabiegów:
• Peeling – chwila luksusu dla całego ciała. Zabieg pobudza krążenie krwi. Ma właściwości przeciwcelulitowe oraz silnie regenerujące. Dzięki zawartości kompleksu witaminowego A i C oraz masła shea peeling działa odżywczo i pozostawia skórę nawilżoną.
• Kąpiel w czerwonym  winie (z lampką wina oraz kiścią winogron) - niezwykła pielęgnacja o działaniu oczyszczającym i wygładzającym.     
Wino od wieków było wykorzystywane do domowej pielęgnacji skóry. Jego naturalne właściwości przywracają naturalne pH, ujędrniają 
i odmładzają. Przeznaczona dla osób w każdym wieku. Dla zmęczonych, zestresowanych odchudzających się, chcących poprawić wygląd 
i sylwetkę.
• Kąpiel Kleopatry - rozkosz smaku malibu z mlekiem podczas kąpieli. Czasy starożytne, to najlepszy dowód na skuteczne działanie zabiegu. Wystarczy spojrzeć na to, czego dokonała sama Kleopatra. Cały sekret tkwi w mleku. Współczesna nauka potwierdza jego skuteczne działanie i proponuje taki sposób odnowy ciała. Mleko bogate w proteiny, witaminy, wapń daje znacznie lepszy efekt niż preparaty natłuszczające i witaminowe.
 Masaż … pobudzi Twoje zmysły. Podaruj odrobinę luksusu bliskiej osobie! Miód czekolada, a może cynamon Sam zdecyduj! Wspaniałe doznania relaksu z aromatem czekolady, cynamonu lub miodu pozwolą oderwać się od rzeczywistość i przenieść w aromatyczną otchłań. Uwalniany hormon szczęścia wprowadza w wyśmienity nastrój, odmładzając i nawilżając skórę. Pobudzone zmysły, wywołują niebiańskie samopoczucie...
• Medy Jet - wysoki relaks i odprężenie – gwarantowane! Fenomen! Hydromasaż na sucho! Strumienie wody masują ciało poprzez cienką matę. Medy Jet odpręża, relaksuje, łagodzi objawy bólowe kręgosłupa, daje uczucie rozluźnienia mięśni oraz poprawia samopoczucie. Najlepsza propozycja dla osób, które mają mało czasu: do zabiegu nie trzeba się rozbierać bądź przebierać, a po zabiegu nie trzeba czekać aż ciało wyschnie.
 Pilates - trening całego ciała, w którego skład wchodzi ponad 500 ćwiczeń inspirowanych jogą, baletem i ćwiczeniami siłowymi. Podczas ćwiczeń nie wykonujemy gwałtownych ruchów i podskoków, dlatego jest to doskonała metoda ćwiczeń dla osób z bólami stawów 
i kręgosłupa. Ich istotą jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. System ten jest ukierunkowany na poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomości swojego ciała.
 Yoga – system ćwiczeń, wywodzący się z kultury indyjskiej, który integruje ciało i umysł, prowadzi do harmonii w codziennym życiu. Wykonywanie pozycji Jogicznych zwanych „asanami” wzmacnia, rozciąga i oczyszcza ciało. Codzienne uprawianie Jogi dodaje energii, poprawia samopoczucie, uczy jak radzić sobie ze stresem. Pozwala 
w sposób wyjątkowy funkcjonować w głębokim kontakcie ze sobą 
i światem.    
 Grota solna - specyficzny mikroklimat, wyjątkowa czystość bakteriologiczna a powietrze nasycone minerałami i mikroelementami. Zapewne jest to istna tablica Mendelejewa, niemalże każdy zawarty w niej pierwiastek jest niezbędny do tego "byśmy żyli" i aby nasz organizm działał tak, jak powinien. Dlatego, każdy oddech takim powietrzem to niezastąpione, naturalne lekarstwo na nasze dolegliwości! 

Turniej Tenisa Ziemnego Solec-Zdrój VIP Open o Puchar Wójta Gminy

20.05.2019

W miniony weekend 18-19 maja Hotel **** Malinowy Zdrój Medical Spa  zorganizował „IV Turniej Tenisa Ziemnego Solec-Zdrój VIP Open”. Zawodnicy po raz pierwszy walczyli o Puchar Wójta Gminy. Wśród biorących udział w rozgrywkach znaleźli się: m.in.: Karol Strasburger, Adam Romer, Tomasz Stockinger, Leszek Malinowski, Mieczysław Bieniek, Maurycy Polaski, Piotr Cyrwus, Artur Adamiec i Karol Stopa. Uczestnicy Turnieju mogli połączyć przyjemne z pożytecznym aktywnie spędzając czas oraz  wypoczywając i korzystając z dobrodziejstw Hoteli**** Medical SPA Malinowy Zdrój oraz  Malinowy Raj. Zawodnicy walczyli w rozgrywkach deblowych w formule double suprise. Rozgrywki eliminacyjne, które wyłoniły finalistów Turnieju rozpoczęły się w sobotę o godzinie 10.00. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności. Z licznego grona miłośników tenisa ziemnego niedzielne finały pozwoliły wyłonić zwycięzców Turnieju. Z rąk Wójta Gminy Pana Adama Pałysa puchary odebrali:
 • Karol Stopa i Marek Wojtulewicz - za zajęcie I miejsca,
 • Adam Romer i  Grzegorz Wyrębski - za zajęcie II miejsca,
 • Tomasz Stockinger i Artur Adamiec - za zajęcie III miejsc,
 • Piotr Cyrwus i Andrzej Kozłowski - za zajęcie IV miejsca.

Po zakończeniu turnieju głównego został rozegrany turniej pocieszenia, w którym udział wzięli pozostali zawodnicy. Zwycięstwo w nim wywalczyli Leszek Malinowski i Adrian Mazur. Gracze okazali się być prawdziwymi wielbicielami tenisa, gdyż nie opuścili kortów nawet po rozstrzygnięciu konkursu. Do późnych godzin popołudniowych rozgrywali mecze rekreacyjne dedykowane przybyłym kibicom.

Pospotkaniowe wieczory Goście spędzili w Hotelu Malinowy Raj, gdzie mieli okazję skorzystać z bogatej bazy zabiegowej (w szczególności z dobrodziejstw płynących z kąpieli w najsilniejszej na świecie wodzie siarczkowej). Tenisiści zapowiedzieli uczestnictwo w kolejnym turnieju, który – mamy nadzieję – na dobre wpisze się w sportową tradycję uzdrowiskowej miejscowości Solec-Zdrój.


Woda Ideau prosto do Twojego domu

09.03.2019

Dzień Kobiet Dyskoteka

05.03.2019


Zapewniamy dla każdej Pani do wybory:
drink Lubieżny Michał lub lampka wina
Panowie rabat na piwo lane 10%

Super konkursy z nagrodami! do wygrania m.in.:
• romantyczna kolacja w Restauracji Hotelu Malinowy Zdrój
• voucher na Baseny Mineralne Solec-Zdrój
• zaproszenie do strefy Wellness Hotelu**** Medical SPA Malinowy Zdrój
• zestaw Balneokosmetyków


Zapraszamy!

Ostatki 2019 w MZ! Zapraszamy!

26.02.2019


Do wygrania m.in.:
voucher na Baseny Mineralne Solec-Zdrój
zestaw Balneokosmetyków
bilet na dyskotekę z okazji Dnia Kobiet ze specjalnym drinkiem
romantyczna kolacja w Restauracji Hotelu Malinowy Zdrój
zaproszenie do strefy Wellness Hotelu**** Medical SPA Malinowy Zdrój

BILET: 
* Panie - 10 zł/os.
* Panowie - 10 zł/os.
Serdecznie zapraszamy!TOP zabiegi polecane w Studio Urody oraz Centrum Rehabilitacji

04.02.2019

TOP zabiegi polecane w Studio Urody oraz Centrum Rehabilitacji 

Wiosna to synonim budzenia się do życia, witalności i przypływu energii, ale nie zawsze wraz z nadejściem wiosny czujemy się dobrze. Często dokucza nam ospałość, zmęczenie, rozdrażnienie, problemy z koncentracją. Jednak budząca się do życia przyroda sprawia, że pragniemy się odmienić: odmłodzić, zregenerować, zadbać o zmęczoną skórę twarzy i ciała. Większość z nas decyduje się, by coś zmienić w swoim życiu, podjąć się nowych wyzwań, a przede wszystkim kompleksowo zadbać o swoje zdrowie. Dobre samopoczucie to przecież wypadkowa wielu czynników, wśród których zdrowie pełni kluczową rolę. Wiosna to idealny czas, aby ponownie skorzystać z dobrodziejstw Malinowych Hoteli, gdzie dzięki profesjonalnym zabiegom skutecznie poprawimy kondycję i wygląd naszego ciała. 
Malinowy Zdrój rekomenduje rewolucyjny  zabieg na twarz Geneo, który  wykonywany jest przy pomocy urządzenia geneO™. Podczas zabiegu w wyniku kontaktu specjalnej głowicy z koktajlem dochodzi do wytworzenia dwutlenku węgla. Obszar zabiegowy zostaje niedotleniony. Wtedy nasz organizm dostarcza poprzez krew do tego obszaru dużo tlenu. Jednocześnie rozszerzają się naczynia krwionośne, a koktajl wnika głęboko w głąb skóry. Geneo działa potrójnie, złuszczając skórę, dotleniając ją od wewnątrz oraz dostarczając składników aktywnych. Zabieg daje natychmiastowe, zauważalne „gołym okiem” efekty. Skóra jest dogłębnie nawilżona i odżywiona, a do tego promienna, pełna wigoru i bardziej ujędrniona. Geneo leczy zmiany trądzikowe oraz redukuje przebarwienia. Zabieg może być zastosowany zarówno dla bardzo młodych osób jak i bardzo dojrzałych - w zależności od koktajlu, który użyjemy do zabiegu. Efekty utrzymują się po pojedynczym zabiegu nawet do 4 tygodni. W zależności od tego, jakie efekty końcowe chcemy osiągnąć, wykonywany jest w dwóch wersjach: NeoRevive (redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry) i NeoBright (poprawa gładkości skóry, rozjaśnienie i rozświetlenie koloru tkanki).  
Kolejnym polecanym przez Studio Urody zabiegiem na twarz jest  Złoto Maroka. Zabieg działa ujędrniająco i poprawia elastyczność skóry twarzy. Wzmacnia sieć włókien kolagenowych, przywracając skórze jędrność, reguluje gospodarkę hydrolipidową, odbudowuje naturalny płaszcz ochronny i chroni przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Bardzo intensywnie pobudza syntezę kolagenu, dogłębnie odżywia i nawilża naskórek. Delikatna skóra wokół oczu zostaje nawilżona i wygładzona, a obrzęki zmniejszone. 
Osoby chcące zapewnić skórze ciała odpowiednią pielęgnację Studio Urody zaprasza na zabieg Babor Energizing Lime Mandaryn, który dostarczy skórze energii i pobudzi wszystkie zmysły. Przywraca witalność zmęczonej skórze, intensywnie nawilża, ujędrnia i wygładza. Wyciągi z komórek macierzystych gruszki szampańskiej chronią skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Owocowy aromat mandarynki i cytrusowo-gorzki zapach limonki działają orzeźwiająco. Lime Mandarin działa odżywczo i nawilżająco na każdy rodzaj skóry.
Szczegóły: 41 370 40 27

  Centrum Rehabilitacji oferuje szereg zabiegów dla osób, które chcą oprócz urody zadbać również o swoje zdrowie. Szczególnie polecamy Salus Talent wysoko indukcyjny, głęboko penetrujący, pulsacyjny stymulator elektromagnetyczny, który pozwala na miejscowe przyłożenie precyzyjnego pola elektromagnetycznego przenikającego warstwy odzieży, tkanek oraz kości, stymulując wyznaczony obszar w głębi ciała. Dzięki stymulacji magnetycznej pobudzamy organizm do rozpoczęcia procesów naprawczych, a efekt terapeutyczny często jest natychmiastowy. Ze względu na jego doskonałe właściwości, głęboka stymulacja elektromagnetyczna Salus-Talent ma swoje zastosowanie również w schorzeniach uroginekologicznych (Salus-Talent URO).         
Wskazania do zabiegu są m.in:
Schorzenia kręgosłupa:
Ostry/przewlekły ból odcinka krzyżowo-lędźwiowego
Rwa kulszowa 
Rozszczep kręgosłupa tylny
Zmiany zwyrodnieniowe kręgów
Zaburzenia układu nerwowego:
Uszkodzenie nerwów obwodowych
Zaburzenia układu mięśniowo-szkieletowego:
Zwyrodnienie stawów
Reumatoidalne zapalenie stawów
Ból odcinka szyjnego
Bark zamrożony 
Zaburzenia układu moczowo-płciowego

W walce z dolegliwościami bólowymi niezastąpiony będzie również Laser Punktowy. Zabieg laserem polega na aplikowaniu promieniowania poprzez ściśle określone punkty spustowe bólu, koncentrując energię lasera w miejscach, w których efekt jego działania będzie największy. Głowica podczas zabiegu dotyka skóry, lekko lub z łagodnym uciskiem, stosuje się także ucisk przerywany. 
Wskazaniami do zabiegu są:  
Zespoły bólowe kręgosłupa
Bóle stawów
Choroba zwyrodnieniowa stawów
Przewlekłe zapalenia nerwów
Trudno gojące się rany
Blizny pooperacyjne
Bóle korzeniowe
Nerwobóle
Przykurcz mięśni

Szczegóły: 41 370 40 26

Dyskoteka Walentynkowa 2019

01.02.2019

Co się może popsuć w głowie?

07.01.2019

Zapraszamy na bezpłatny wykład z psychologiem, 
specjalistą z zakresu psychologii klinicznej, psychoterapeutą 


Krzysztofem Koroną pt.:

Co się może popsuć w głowie?
Podczas spotkania poruszane zostaną tematy związane z: zaburzeniami snu, depresją oraz stresem

Środa 20.02.2019 r., godz. 20.00
Sala VIP, wstęp wolny

Wesołych Świąt życzą Malinowe Hotele sp. z o.o.

21.12.2018

Betlejemskie Światło Pokoju

20.12.2018


Betlejemskie Światło Pokoju dotarło do Hotelu Malinowy Zdrój.
Dziękujemy 93 Buskiej Drużynie Harcerskiej "Wędrowcy" (Solec-Zdrój). 

Trening personalny

24.09.2018

TRENING PERSONALNY
GWARANCJĄ SUKCESU 

Wykwalifikowana trenerka dopasuje Państwu metody treningowe oraz sposób odżywiania, biorąc po uwagę preferencje, możliwości oraz zamierzone cele treningowe. Dzięki temu ćwiczenia przyniosą możliwie najszybsze rezultaty, poprawę zdrowia oraz samopoczucia.

Więcej informacji w Centrum Rehabilitacji: t: 41 370 40 26

Warsztaty: dlaczego dieta nie ma sensu?

27.08.2018

Spotkanie z sommelierem

09.07.2018

Zapraszamy na spotkanie z sommelierem
Dominikiem Węsierskim 
Czwartek 12.07.2018 r.
Godz.13.00
Kawiarnia Hotelu


Dominik Węsierski - sommelier, pasjonat świata winiarskiego. Certyfikowany przez Court of Master Sommeliers (Austria) i Wine and Spirit Education Trust (UK), członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Sommelierów (ASI) oraz Mistrz Polski Zachodniej Sommelierów 2016. Pierwsze kroki w świecie gastronomii stawiał w Irlandii, gdzie, pod okiem Pierra Toussaint, uczył się zawodu sommeliera w hotelu Hayfield Manor*****. W jego CV znajdziemy również popularną restaurację Harisson’s w londyńskim Balham. Po powrocie do Polski, objął pieczę nad kartą win i serwisem najbardziej prestiżowej szczecińskiej restauracji Hotelu Park ****. Ma na swoim koncie multum prezentacji, kolacji degustacyjnych oraz szkoleń. Posiada dar mówienia o winach w sposób zrozumiały i interesujący, przez co ogrom wiedzy w tej dziedzinie, staje się znacznie bardziej przyswajalny.

Zapraszamy!

Nowość w Centrum Rehabilitacji: trening dna miednicy

18.06.2018

OBUDŹ MIEDNICĘ!

Poczuj mięśnie głębokie dna miednicy, 
naucz się ćwiczyć i bezpiecznie je wzmacniać


>>> CZY TO DLA CIEBIE?
Zajęcia rekomendowane są kobietom w każdym wieku i momencie życia ♥ ♥ ♥

>>>PO CO ĆWICZYĆ MIĘŚNIE GŁĘBOKIE?
Poprzez regularne wzmacnianie oraz świadome rozluźnianie mięśni dna miednicy oddziałujemy na resztę ciała – szkielet napręża się, ciało prostuje, a organy przestają być uciskane. To z kolei wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, sposób poruszania się, ale także działa profilaktycznie w przypadku takich schorzeń jak wysiłkowe nietrzymanie moczu, obniżenie narządów rodnych, bóle kręgosłupa, a nawet migreny. 

Szczegóły w Recepcji Centrum Rehabilitacji: 41 370 40 26

X Jubileuszowy Festiwal Muzyki Akordeonowej:

06.06.2018

Wielka Gala Tańca w Kielcach

04.06.2018


Miło nam poinformować, iż nasza Brand Manager zdobyła pierwsze miejscepodczas Wielkiej Gali Tańca w Kielcach. 
W jury zasiadła m.in. Iwona Pavlovićktóra podsumowała występ słowami: "To było na miarę finału Tańca z Gwiazdami" 
Mezator Quantum - nowość w Malinowym Zdroju

06.05.2018

Już w kwietniu będą mogli Państwo dokonać analizy stanu zdrowia przy pomocy Mezatora Quantum!

Czym jest Mezator Quantum?

To w pełni mobilne, niewielkie urządzenie, które zdiagnozuje stan całego organizmu. Kompleksowe badanie analizatorem kwantowym stanu zdrowia pacjenta odbywa się w minutę. Pacjent trzyma przez ten czas w dłoniach elektrodę, która na zasadzie działania pola elektromagnetycznego zbiera potrzebne do diagnozy informacje. Po analizie niedoboru witamin i minerałów oraz zbadaniu narządów, pacjent otrzymuje szczegółową analizę, dietę i zalecenia dotyczące prowadzonego stylu życia.

Co potrafi Mezator Quantum?

·         kompleksowo analizuje skład ciała pacjenta,
·         precyzyjne określi niedobór witamin i minerałów,
·         wykryje pierwiastki śladowe,
·         generuje aż 45 przejrzystych raportów,
·         wykona test w 60 sekund,
·         badanie jest bezpieczne, bezinwazyjne i bezbolesne.

W celu ustalenia terminu zabiegu prosimy o kontakt z Dietetykiem. 

Recital Laury Łącz

06.05.2018

Wyjątkowy pomysł na Dzień Matki

05.05.2018

Wyjątkowy pomysł na Dzień Matki - odpoczynek w SPA…
Wykup zaproszenie do Malinowych Hoteli 
i wynagrodź zdrowiem matczyną miłość.

„Jest na świecie piękna istota, u której jesteśmy wiecznymi dłużnikami 
– matka”. M. Ostrowski

Dajemy Ci dwa rozwiązania, aby dopasować się do Twoich potrzeb:
1. ZAPROSZENIE - wybierz konkretne pakiety z naszej oferty i pozwól skorzystać ukochanej mamie z usług Malinowego Zdroju.
2. BON - wykup bon kwotowy o wartości „500 zł” lub „1000 zł” i pozwól obdarowanej zdecydować na co chce go wykorzystać.


W jaki sposób dokonać zakupu?
Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z działem marketingu:
 • marketing@malinowyzdroj.pl lub pod numerem tel. 41 370 40 04
 • lachut@malinowyzdroj.pl lub pod numerem tel. 41 370 40 05
Następnie prosimy wpłacić odpowiednią kwotę na nasze konto bankowe: 

Malinowe Hotele Sp. z o. o. ul. Leśna 7, 28-131 Solec – Zdrój
Bank Polskiej Spółdzielczości O / Kielce
25-502 Kielce, ul. Planty 8
Nr konta: 57 1930 1800 2630 0601 1451 0001

Po zaksięgowaniu wpłaty zaproszenie/bon zostanie wysłany listem poleconym priorytetowym na wskazany przez Państwa adres korespondencyjny lub e-mailowy.

Malinowa Galeria Sztuki ZAPRASZA!

02.05.2018


MALINOWA GALERIA SZTUKI ZAPRASZA 
na wystawę obrazów
Marii Adamus Biskupskiej i Jerzego Boberskiego

Maria Adamus Biskupska
Studia na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w pracowni prof. Włodzimierza Kunza. W 1991 r. dyplom z wyróżnieniem i nagroda za najlepszy dyplom Wydziału Malarstwa krakowskiej ASP. W roku akademickim 1990/91 studia na Wydziale Malarstwa Akademie der Bildenden Kuenste w Norymberdze w pracowni prof. Georga Karla Pfahlera. W 1992 r. stypendium malarskie w Granadzie (Hiszpania) przyznane przez Ligę Miast Europejskich z siedzibą w Dordrechcie. 25 wystaw indywidualnych m.in. w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Hiszpanii. Udział w licznych wystawach zbiorowych we Francji, Szwajcarii, Hiszpanii, Niemczech, Czechach. Zajmuje się malarstwem. Prace w zbiorach państwowych i prywatnych w kraju i za granicą. 
Kontakt z artystką e-mail: pastelmar@gmail.com

Jerzy Boberski
Po studiach na Politechnice Warszawskiej przez 10 lat zajmował się ceramiką artystyczną. Kolejnych kilkanaście lat spędził w Australii, gdzie pracował jako projektant grafiki użytkowej oraz ilustrator. 
Od początku lat 90-tych jego prace można znaleźć w wydawnictwach poświęconych fotografii, ilustracji oraz projektowaniu (The Wizards of Oz). Współpracował z wieloma agencjami reklamowymi oraz dewelowperami.  Prowadził też działalność wydawniczą (Miesięcznik "Aspekt"). Cały czas uprawiał malarstwo olejne. Oprócz malarstwa zajmuje się grafiką komputerową. Autor wystaw indywidualnych (ostatnie: Berlin 2011, Warszawa 2014) i uczestnik wielu wystaw zbiorowych. Jego prace znajdują się w kolekcjach prywatnych na całym świecie. Członek ZPAP.
Kontakt z artystą e-mail: JB@boberski.art.pl

Wszelkie informacje dotyczące wystawy w Recepcji Hotelu 
(t. 41 370 40 00)

Koncert w wykonaniu Joanny Nawrot

01.05.2018


Zapraszamy do Malinowego Zdroju
na koncert w wykonaniu Joanny Nawrot.

Sobota 19.05 godz. 20.00
Kawiarnia Hotelu. 

Babciom i Dziadkom Wszystkiego Najlepszego!

19.01.2018

Wesołych Świąt

18.12.2017

Andrzejki 2017

23.11.2017

Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych Andrzejek
 pełnych wróżb, magii i zabawy do białego rana!

W programie m.in. 

Piątek:
godz. 19.00 Kawiarnia Hotelu Recital fortepianowy 
godz. 20.00 Sala Złota Dancing 

Sobota:
godz. 18.00 Restauracja  Kolacja tematyczna: wieczór cygański 
godz. 20.00 Kawiarnia  Koncert wieczorny 
godz. 21.00 Sala VIP  Spotkanie z wróżką
godz. 21.00 Klub Nocny Dyskoteka w stylu lat 70 i 80 
godz. 22.00 Klub Nocny Fotobudka 


Zapraszamy! 

SPOTKANIE AUTORSKIE z prof. Mieczysławem Gasowskim

23.11.2017

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE AUTORSKIE
z prof. Mieczysławem Gasowskim

Piątek, godz. 16.30 
Sala VIP


Historia, której nie sposób nie czytać bez emocji. Historia podążania współcześnie tropami św. Jakuba. Historia konfrontowana relacjami i opiniami współczesnych nam osób - pielgrzymów.Zapraszamy! 

Trening medyczny core (stabilizacja głęboka)

09.10.2017

Trening medyczny core (stabilizacja głęboka)


Mianem core określa się ćwiczenia mięśni głębokich, trening stabilności ogólnej. Wykonuje się je, aby wzmocnić mięśnie i poprawić koordynację ruchową. Ze względu na to, że ćwiczenia te angażują mięśnie brzucha, miednicy, przykręgosłupowe, grzbietu i pośladkowe, wspomagają utrzymanie prawidłowej postawy ciała (ważna jest ich siła i koordynacja).
Mięśnie „rdzenia” (od angielskiego słowa „core”) tworzą bazę, która sprawuje kontrolę nad ruchami ciała człowieka – bez prawidłowego działania mięśni, które stabilizują tułów, nie moglibyśmy chodzić. Jeżeli będziemy je systematycznie wzmacniać, unikniemy urazów, poprawimy technikę ruchu.


Szczegóły: Centrum Rehabilitacji 41 370 40 26 


Wernisaż obrazów Adama Kunikowskiego

01.09.2017

Adam Kunikowski
Artysta malarz, członek Związku Polskich Malarzy i Grafików.Uprawia malarstwo sztalugowe. Najchętniej podejmuje temat krajobrazu,martwej natury,scen rodzajowych i batalistycznych. Prezentował swoje prace w ponad 200 wystawach zbiorowych i indywidualnych w kraju i za grranicą (Niemcy, Czechy, Francja, Japonia, Włochy). Laureat nagród i wyróżnień,uczestnik wielu plenerów i przedsięwzięć artystycznych. Prace w zbiorach muzealnych i kolekcjach prywatnych.


Miło nam poinformować, iż istnieje możliwość nabycia obrazów prezentowanych w Kawiarni Hotelu. Szczegóły w Recepcji.Zapraszamy! 


Już nie zapomnisz mnie - Tomasz Stockinger, Stefan Gąsieniec

14.08.2017

Tomasz Stockinger  ukończył  PWST w Warszawie  w 1978 r., od tego czasu nieprzerwanie związany z teatrem,kinem,telewizją,a także estradą jest dziś jednym z najbardziej rozpoznawanych polskich aktorów. Syn znanego aktora Andrzeja Stockingera kontynuuje również  rodzinne  muzyczne tradycje.W 2005 r..nagrał solową płytę z Polskim Radiem pt. "Melodią wracasz do mnie". Karierę teatralną zaczął w T.Dramatycznym pod dyr G.Holoubka, później współpracował z innymi warszawskim teatrami: Kwadrat, Scena Prezentacje, Syrena, Roma i Komedia. Najważniejsze filmy: Sto koni..., Bołdyn,  Znachor,  Lata 20te, 30te..., seriale: Dom, Rycerze i rabusie, Pogranicze w ogniu, Zespół  adwokacki i Klan, który  w tym roku wszedł  w 20 - ty rok emisji. Obecnie aktor występuje w warszawskiej Kamienicy, goszcząc też na wielu innych polskich scenach w repertuarze teatralnym i muzycznym. 

Stefan Gąsieniec - kompozytor, aranżer muzyczny, pianista, menedżer kultury. Wyróżniony w roku 2010 Nagrodą Specjalną Ministra Kultury Bogdana Zdrojewskiego za nieoceniony wkład w rozwój polskiej kultury. Od 2007 roku Stefan Gąsieniec pełnił funkcję Dyrektora Artystycznego festiwalu muzycznego "Eurosilesia"; gdzie Honorowy Patronat nad festiwalem od początku jego istnienia obejmował światowej sławy dyrygent MAESTRO KURT MASUR. Skomponował, zaaranżował i wyprodukował muzykę do solowego albumu Krzysztofa Cugowskiego pt. "Przebudzenie". Równorzędnie koncertuje jako pianista w Polsce i za granicą z gwiazdami światowego jazzu takimi jak : Fuasi Abdul Khaliq (USA), Kenny Martin(USA), Daniel Allen (Cuba), Siggy Davis (USA), Nirankar Khalsa (USA), Tony Hurdle (USA) i innymi. Komponował, aranżował i koncertował z większością gwiazd polskiej sceny muzycznej m.in.: Tomaszem Stockingerem,Ewą Bem, Katarzyną Groniec, Olgą Bończyk, Justyną Steczkowską, Krzysztofem Cugowskim, Stanisławem Soyka, Grzegorzem Markowskim, Michałem Bajorem, Maciejem Miecznikowskim, Januszem Radkiem, Pawłem Kukizem, Mieczysławem Szcześniakiem, Robertem Kudelskim i wieloma innymi.

Nowość: elektrostymulacja z terapią infrared

23.03.2017


Elektrostymulacja gwarantuje szybkie modelowanie i ujędrnianie ciała, pomaga w walce ze zbędnymi kilogramami. Jest bezbolesną, a zarazem skuteczną metodą dającą szybkie i długotrwałe efekty, a co najważniejsze – nie wymaga wysiłku i intensywnych treningów na siłowni. Urządzenie do elektrostymulacji za pomocą przyjemnych, delikatnych, lecz głębokich impulsów elektrycznych stymuluje kompleksowo zarówno tkanki zewnętrzne, jak również penetruje w głąb skóry. Dodatkowo dzięki nagrzewającym się elektrodom urządzenie efektywnie wykorzystuje terapię infrared. Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii, krążenia krwi i limfy, wydalania toksyn, redukcji ulega ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta jędrność i elastyczność skóry.

Zapraszamy! 
Telefon: 41 370 40 27 

Kuchnia Azjatycka w Malinowym Zdroju

20.02.2017


Szanowni Państwo, 

w najbliższy piątek (24.02.2017) zapraszamy na wieczorną azjatycką podróż kulinarną z elementami live cookingu . 


W menu królować będzie m.in. Sushi :
 • Nigiri Sushi – oznacza ‘sushi formowane ręką‘.
 • Gunkan Maki– oznacza ‘zwój łodzi bojowej‘.
 • Temari Sushi - oznacza ‘kula sushi‘.
 • Uramaki oznacza ‘rolowane na odwrót‘.
 • Maki Sushi – oznacza ‘zwijane sushi‘ lub Maki Mono - ‘różne zwoje‘: Hosomaki, FutoMaki, Kappa Maki,Negitoro Maki
Restauracja hotelu, godzina 18:00 - 20:00. Oferta specjalna w Studio Urody

31.01.2017

OFERTA SPECJALNA W STUDIO URODY
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Do wybranego zabiegu na ciało:
 • Spa Balneo 
  Keratolityczne działanie wody siarczkowej przyspiesza odnowę i regenerację naskórka, borowina, zielona glinka i ekstrakt z bluszczu pobudzają mikrokrążenie i cyrkulację krwi,  ujędrniają skórę oraz działają antycellulitowo.
 • Malinowe Body Wellness 
  Eko Zabieg przywracający siły witalne zabieg na bazie Balneokosmetyków z serii Eko Wellness&Spa. Przeznaczony jest dla każdej skóry, szczególnie zmęczonej, suchej, pozbawionej jędrności i elastyczności. Energetyzujący aromat kompozycji leśnych malin i jeżyn przenosi w niezapomnianą podróż ku piękniejszej i młodszej skórze.
 • Zabieg z kozim mlekiem i liczi 
  Zabieg dla skóry wrażliwej, wymagającej ukojenia, rewitalizacji i odżywienia. Masła: Shea i kakaowe oraz dobroczynny olej rzepakowy intensywnie regenerują, odżywiają, zmiękczają i odbudowują barierę lipidową skóry.
GRATIS do wyboru: maseczka + serum na twarz lub parafinowa pielęgnacja dłoni 


Horoskop Chiński: Rok Koguta

18.01.2017

Horoskop chiński 2017 - Rok Koguta

28 stycznia 2017 roku rozpocznie się Chiński rok Koguta. Żywioł ognia. Rok 2017 to rok pracy zespołowej! Szczególnie teraz warto skorzystać z benefitów pracy zespołowej. Pozwólmy sprzyjającym nam osobom wprowadzić w nasze życie więcej harmonii oraz poczucia przynależności do czegoś większego.

Kogut wstaje rano jako pierwszy i budzi domowników swoją energią i entuzjazmem. Czas brać się do pracy – zdaje się mówić. I tak właśnie wszyscy powinniśmy zrobić. Kogut w kulturze chińskiej jest kojarzony z precyzją i wyrazistością. Warto wykorzystać jego pomoc w tej materii.

Według tradycji Rok Koguta jest czasem szansy, szansy wykonywania swoich obowiązków w bezbłędny sposób. Teraz nadszedł czas, kiedy naprawdę lepiej zrobić mniej, ale zrobić to doskonale. Należy postawić na jakość wykonywanych obowiązków nie ma sensu iść na ilość. Jakość ma w tym roku największe znaczenie!

Motto: Staraj się utrzymywać wszystko w prostocie. Nie ulegaj prowokacjom. Miej na uwadze, że  szlachetność i pozytywne wartości nigdy nie wychodzą z mody!

Konkurs - zagłosuj na Malinowy Zdrój

03.01.2017

Nowość w Centrum Rehabilitacji!

27.06.2016

NOWOŚĆ w MALINOWYM ZDROJU! 

Miło nam poinformować, iż w Centrum Rehabilitacji Hotelu Malinowy Zdrój istniej możliwość skorzystania z zabiegu: kąpiel kwasowęglowa sucha.

Zabieg polega na wprowadzeniu dwutlenku węgla do komory zabiegowej urządzenia. Bezwodnik kwasu węglowego wnikając do organizmu przez skórę powoduje szereg korzystnych zmian zarówno w krążeniu obwodowym jak i centralnym. 

Działanie zabiegu:
•uspokająjące,
•usuwa skurcze mięśni gładkich,
•hamuje krzepnięcie krwi,
•przeciwbólowe,
•przeciwzapalne,
•obniża stężenie cukru we krwi.

Wskazania medyczne:
•choroby reumatyczne
•zaburzenia układu krążenia
•oparzenia i odmrożenia
•owrzodzenia podudzi
•zaburzenia krążenia w peryferyjnych naczyniach tętniczych
•nadciśnienie tętnicze
•gangreny cukrzycowe, naczyniokurczowe i arteriosklerotyczneLaseroterapia Opton – laser wysokiej mocy!

Miło nam poinformować, iż w Centrum Rehabilitacji Hotelu Malinowy Zdrój istniej możliwość skorzystania z zabiegu: laser punktowy. 
Laser Opton to nowa generacja aparatów o wysokiej mocy. Dysponuje w jednej sondzie dwoma zakresami niskiej podczerwieni - 810 i 980 nm.  Obie długości fal emitowane z taką samą mocą. Zakres 980 nm słabiej penetruje tkanki, jest absorbowany powierzchniowo i działa przeciwbólowo, natomiast zakres 810 nm penetruje tkanki o wiele silniej i działa biostymulacyjnie, czego skutkiem jest przyspieszenie procesów komórkowych. 

Działanie zabiegu:
przeciwbólowe,
przeciwobrzękowe, 
przeciwzapalne,
biostymulacja, 
rozszerzenie naczyń,
zwiększenie metabolizmu, 
przyspieszone gojenie ran.
 
Wskazania do zabiegu: 
choroba zwyrodnieniowa stawów,
bark zamrożona,
blizna podostra i przewlekła,
bóle grzbietu,
ból lędźwiowo krzyżowy,
ból odcinka szyjnego kręgosłupa,
jałowa martwica guzowatości kości piszczelowej,
niedowład nerwu twarzowego,
opryszczka wargowa,
rany otwarte,
redukcja bólu,
regeneracja nerwu,
relaksacja mięśni / punkty spustowe,
skręcenie,
zapalenie kaletki,
zapalenie nadkłykcia kości ramiennej,
zapalenie pochewki ścięgna,
zapalenie rozcięgna podeszwowego,
zapalenie ścięgna,
zapalenie więzadła rzepki „kolano skoczka”,
zespół bolesnego barku,
zespół cieśni nadgarstka,
zespół kanału stępu,
zespół mięśnia piszczelowego przedniego.
 
Zapraszamy! 
Tel. 41 340 40 26

Tradycyjna medycyna chińska

27.06.2016

SPOTKANIE Z TRADYCYJNĄ MEDYCYNĄ CHIŃSKĄ

Szanowni Państwo,
Mamy zaszczyt zaprosić na spotkanie z Tradycyjną Medycyną Chińską w Hotelu Malinowy Zdrój oraz Malinowy Raj, we współpracy z firmą Beijing Tong Ren Tang w terminie 01-03.07.2016 r. Podczas zaplanowanych spotkań będą Państwo mieli możliwość skorzystania m.in. z analizy stanu zdrowia bańkami, masaży - klasycznego chińskiego, stemplami ziołowymi, indywidualnego, a także refleksologii stóp wykonywanych przez specjalistów w tej dziedzinie.

Masażyści: 
Hu Yanli – w latach 2004 – 2007 studiowała na Liaoning University of Traditional Chinese Medicine, posiada również Certyfikat Mistrza Masażu na poziomie zaawansowanym. Od 2008 roku nieprzerwanie zajmuje się masażem oraz akupresurą, zarówno jako trener, jak i praktykujący terapeuta. Od ponad dekady związana z tradycyjną medycyną chińską, Hu Yanli do doświadczenia zdobytego w Chinach dodaje obecnie swój wkład w działanie punktów SPA Beijing Tong Ren Tang w Warszawie.  
 
Chen Guo w 2007 roku ukończył z wyróżnieniem Baoji School of Chinese Traditional Medicine przy szpitalu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na wydziale akupresury i akupunktury. Przed przyjazdem do Polski, pracował w Szpitalu Chorób Mózgu w Xi’an jako rehabilitant dziecięcy. Specjalizuje się w masażu tuina,  oraz refleksologii stóp, zajmuje się również terapią kręgosłupa. 
Z Beijing Tong Ren Tang współpracuje od 2 lat.

Informujemy, że w Centrum Rehabilitacji Hotelu Malinowy Zdrój i Malinowy Raj istnieje możliwość nabycia suplementów medycyny chińskiej  m.in.:

Kapsułki z olejem z nasion rokitnika 
Rokitnik zyskał miano „królewskiego owocu” dzięki niezwykle wysokiej zawartości witaminy C, której jest 400 razy więcej niż w jabłku, 200 razy więcej niż w winogronach i 20 razy więcej niż w pomarańczy. Pozyskiwane w morzach kwasy omega 3 mogą zawierać niebezpieczne dla zdrowia metale ciężkie, zaś roślinne kwasy omega 3 pozyskiwane z żyjącego na pozbawionych zanieczyszczeń terenach pustynnych rokitnika, są całkowicie naturalne i bezpieczne w użyciu.

Deepure z liści herbaty Pu-erh – napój cesarzy
Czym jest Deepure?
Deepure to esencja herbaciana typu instant o bardzo wysokim skoncentrowaniu, poddana fermentacji i wyekstraktowana z herbaty Pu-erh. To smaczny, wygodny i oczyszczający napój wpisującą się w zdrowy styl życia współczesnego człowieka. To harmonijne połączenie dóbr natury i nauki, bazujące na bogatym doświadczeniu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.  

Pu-erh należy do kategorii herbat fermentowanych (ciemnych), w Chinach pije się ją od ponad tysiąca lat. Ze względu na jej właściwości zdrowotne, herbata ta była wyróżniana przez chińskich cesarzy i obdarowywano nią zagranicznych dyplomatów. Działania zdrowotne oparte na badaniach - detoksykacja herbatą.
Herbata Pu-erh rozgrzewa, pomaga w odchudzaniu redukując tkankę tłuszczową, zapobiega miażdżycy i chorobie wieńcowej, obniża ciśnienie krwi, odmładza, działa antynowotworowo i chroni przed hipoglikemią, pomaga zwalczać mikroby, toksyny nikotynowe oraz nadmiar metali ciężkich 
w organizmie. Napar działa przeciwzapalnie i wzmacnia ciało, by lepiej radziło sobie ze szkodliwym promieniowaniem, służy zębom i pozytywnie wpływa na wzrok, przyśpiesza trawienie, a co za tym idzie zapobiega zaparciom. Dba o wątrobę i żołądek. 

Lingzhi - zarodniki grzyba leczniczego
Lingzhi to produkt, którego zawartością są zarodniki grzyba leczniczego Ganoderma lucidum, stosowany jest przede wszystkim, jako środek harmonijnie wzmacniający siły obronne organizmu (wydatnie stymuluje układ immunologiczny). Pozytywnie wpływa na redukowanie stanów zapalnych, znajduje zastosowanie także we wspomaganiu leczenia schorzeń żołądka oraz łagodzeniu stanów bezsenności. Według chińskiej medycyny, gdzie stosowanie Lingzhi ma wielowiekową tradycję, regularne przyjmowanie suplementu przyczynia się do obniżenia masy ciała oraz wspomaga detoksykację organizmu, a także wykazuje pozytywny wpływ na płodność. Lingzhi jest stosowane także w uzupełnianiu terapii i profilaktyki antynowotworowej. 

Szczegóły: Centrum Rehabilitacji Malinowy Zdrój t. 41 370 40 26 

Cryolift - zabieg ujędrniający i liftingujący na twarz

21.05.2016

W czerwcu szczególnie polecamy! 

Cryolift 
Zabieg natychmiastowo ujędrniający i liftingujący na twarz – krioplastyka skóry. Cryolift to bezinwazyjny zabieg regenerujący i liftingujący skórę w miejscach najbardziej narażonych na jej grawitacyjne starzenie się (szczególnie w dolnych partiach twarzy tj.: owal, policzki, szyja, czy dekolt), a także w okolicy oczu i ust. Do wtłaczania składników aktywnych wykorzystuje się specjalną aparaturę Cryolift z głowicą uwalniającą stabilne zimno o temperaturze do -18ºC bezpośrednio na skórę, nie wywołując jednak przy tym dyskomfortu tylko delikatne uczucie chłodu. 

Szczegóły w Studio Urody: t. 41 370 40 27 

Otrzymaliśmy tytuł "Najpiękniejsze SPA 2015"!

11.12.2015

Podczas Gali „Najpiękniejsze SPA 2015” która odbyła się 2 grudnia w Domu Kultury w Warszawie  ogłoszono wyniki konkursu na najpiękniejsze polskie SPA. Miło nam poinformować że to właśnie Malinowy Zdrój odebrał ten zaszczytny tytuł. Nagroda ta została przyznana za stworzenie wyjątkowego miejsca na mapie polskich obiektów SPA oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Bowiem wellness to więcej niż relaks, to także znaczna poprawa zdrowia i jakości życia.

Fotorelacja z gali dostępna >>tutaj<<

Dziękujemy, że są Państwo z nami!

Huczne 10-lecie Malinowego Zdroju!

10.12.2015

W ostatni weekend listopada świętowaliśmy swoje 10-lecie. Podczas uroczystego balu nie zabrakło wzruszających momentów takich jak przemowa Prezesa Zarządu oraz Dyrektora hotelu Pawła Patrzałka oraz podziękowań jednego z naszych Gości.
 Świętowaliśmy ten wyjątkowy moment razem z sympatykami Malinowego Zdroju, stałymi Gośćmi, znanymi Gwiazdami m.in. Joanną Kurowską, Hanną Bakułą, Olgą Bończyk oraz całą malinową załogą :)

Dziękujemy że są Państwo z nami już 10lat i że możemy właśnie dla Państwa świadczyć swoje usługi, które staramy się wykonywać na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na naszym Facebooku >>tutaj<<
oraz do krótkiego filmu z tej hucznej imprezy >>tutaj<<

Jesteśmy po remoncie - sprawdź co się zmieniło!

02.11.2015

Malinowy Zdrój z okazji obchodzonego w tym roku 10-lecia przeszedł remont, m.in.: kawiarni, baru, restauracji, działu rehabilitacji oraz SPA.

Odwiedź nas i sprawdź co się zmieniło :)

Wyjątkowy pomysł na Prezent! Odpoczynek w SPA

06.10.2015

Ślub, rocznica, a może urodziny?
Wykup zaproszenie do Malinowych Hoteli i wynagrodź zdrowiem miłość swoich bliskich.Dajemy Ci dwa rozwiązania aby dopasować się do Twoich potrzeb:
1. Wybierz konkretne pakiety z naszej oferty i pozwól skorzystać obdarowanym z usług Malinowego Zdroju. 
2. Wykup bon kwotowy* o wartości 500zł lub 1000zł i pozwól bliskim decydować samemu. 

Aby dokonać zakupu należy wpłacić odpowiednią kwotę na nasze konto bankowe a my po zaksięgowaniu wpłaty prześlemy listem poleconym priorytetowym imienne zaproszenia. 

Szczegóły dotyczące sprzedaży VOUCHERóW upominkowych:

DANE DO PRZELEWU:
57 1930 1800 2630 0601 1451 0001
Malinowe Hotele Sp. z o.o.
ul. Leśna 7
28-131 Solec Zdrój

Kontakt: alachut@malinowyzdroj.pl lub pod numerem t. (41) 370 40 01 

W tytule przelewu proszę wpisać "Zaproszenie MZ" oraz nazwisko zamawiającego.
* Bony po wcześniejszej rezerwacji można realizować we wszystkich obiektach należących do sieci Malinowe Hotele.

Spróbuj naszej wody mineralnej

06.10.2015

Kierując się naszem mottem, czyli sentencją SPA (z łac. Sanus Per Aquam), czyli ZDROWIE DZIĘKI WODZIE stworzyliśmy własną wodę mineralną "Malinowy Zdrój"!


Co ją wyróżnia?

 • Jest naturalną wodą mineralną bogatą w magnez i potas
 • Jest niskosodowa i polecana dla osób z cukrzycą i nadciśnieniem
 • Zadba o zdrowie Twojego serca
 • Spożywana w dużych ilościach nawodni Twój organizm i pomoże mieć smukłą sylwetkę i piękną skórę
 • Występuje w wersji gazowanej i niegazowanej, w różnych pojemnościach i wersjach (plastik/szkło)

Co zrobi dla Ciebie?

 • Poprawi trawienie
 • Oczyści i pomoże w kuracji odchudzającej
 • Poprawi wytrzymałość fizyczną
 • Ureguluje temperaturę ciała
 • Doskonale ugasi pragnienie

Gdzie możesz jej spróbować?

 • We wszystkich obiektach należących do sieci "Malinowe Hotele"
 • Możesz ją również zamówić dla siebie lub do Twojej firmy:
  tel. 12 643 61 43 e-mail: patrycja.kaleta@malinowehotele.pl

Geneo - nowy zabieg w SPA

20.04.2015

NOWOŚĆ W STUDIO URODY!

Geneo, to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą. Wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu dając efekty odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry.


Efekty pielęgnacyjne:
naturalne, głębokie dotlenienie skóry
złuszczanie zrogowaciałej warstwy naskórka
wchłanianie składników rewitalizujących skórę
REDUKCJA ZMARSZCZEK I UJĘDRNIENIE SKóRY 

Szczegóły i rezerwacja: Studio Urody tel. 41 370 40 27 

Łańcuchy Mięśniowe GDS - już u nas!

18.02.2015

Rehabilitacja

Naszą kadrę fizjoterapeutów tworzy zespół staranie wyselekcjonowanych osób, które posiadają nie tylko wysokie kwalifikacje, ale przede wszystkim ciągle udoskonalają swoje umiejętności. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu najlepszą opiekę i pomoc w rehabilitacji!

W ostatnich dniach nasi fizjoterapeuci odbyli szkolenie z  zakresu: Metody GDS która jest podejściem zapobiegawczym jak i terapeutycznym. 

Istnieją liczne wskazania do stosowania metody Łańcuchów Mięśniowych. Na polu zapobiegania pozwala ona zoptymalizować możliwości ciała za pomocą lepszego codziennego kierowania napięciami związanymi z zachowaniem i uświadomieniem poprawnych gestów. W dziedzinie terapii, opierając się na podstawowym pojęciu terenu predysponowanego, metoda GDS powraca do przyczyn różnych patologii, takich jak zwyrodnienie stawów, bóle (lumbago, ból lędźwiowy, bóle szyi) i innych dolegliwości. Dla zaburzenia statyki kręgosłupa, takiego jak nadmierna lordoza, kifoza czy skolioza, metoda ta może stanowić dobrodziejstwo, tym bardziej, że stanowi ona podejście globalne, biorące pod uwagę dużą liczbę parametrów oddziałujących przy tych dolegliwościach. Metoda ta proponuje oryginalne, skuteczne i trwałe rozwiązania służące leczeniu patologii kończyn. Metoda ta pozwala także na opracowanie strategii postawy w celu uniknięcia nawrotów i pojawiania się nowych patologii. Można stosować ja u wszystkich pacjentów, od dzieci do osób starszych.


Nowe jacuzzi na świeżym powietrzu

13.10.2014

Szanowni Państwo, aby wciąż poszerzać i uatrakcyjniać ofertę naszego obiektu została ona wzbogacona o nowe zewnętrzne jacuzzi z nowoczesnym systemem hydromasaży.

Teraz jeszcze przyjemniej mogą Państwo spędzać czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się błogim relaksem w gorącej wodzie.

Serdecznie zapraszamy!

Nowa technika terapii manualnej!

18.09.2014

Specjalnie dla Państwa nasza kadra fizjoterapeutów chcąc jeszcze skuteczniej pomagać w zwalczaniu Państwa bólu i dolegliwości ruchowych odbyła szkolenie z zakresu tzw. Muscle Repositioning (MR) jest to technika uwalniania mięśniowo- powięziowego.

MR wyróżnia się szczególną efektywnością w usuwaniu ograniczeń tkanki miękkiej i poprawie jakości ruchu pacjenta w tym samym czasie. Jest to możliwe, ponieważ techniki manulane używane w MR w charakterystyczny sposób pobudzają mimowolne reakcje układu nerwowego.

Badania Kliniczne dowodzą się, że MR przynosi poprawę w różnych schorzeniach układu mięśniowo- szkielotowego jak i wrodzonych.


Klimatyzacja w każdym pokoju!

11.06.2014

Pokój Drodzy Klienci! Odpowiadając na Wasze prośby we wszystkich pokojach zamontowaliśmy klimatyzację.
Czytaj więcej

Przekonaj się o nowych umiejętnościach naszych rehabilitantów!

20.05.2014

   

Miło nam poinformować, że nasz kadra rehabilitantów ukończyła szkolenie
w zakresie Anatomii palpacyjnej, która polega m.in. na:


badaniu palpacyjnym różnych stref ciała, manualnym poszukiwaniu elementów anatomicznych oraz ich funkcjonalnych powiązań, mającym na celu wyćwiczenie wrażliwości ręki, potrzebnej w każdym rodzaju terapii manualnej. 

Nasi specjaliści pogłębiali swoje umiejętności w rehabilitacji:

 • kolan
 • kręgosłupa lędźwiowego i klatki piersiowej
 • ud
 • miednicy
 • stóp
 • obręczy barkowej
 • ramion
 • łokci
 • nadgarstków
 • rąk

"Nabyta w ten sposób wiedza, połączona z doświadczeniem znacznie poprawiła czucie palpacyjne i pogłębiła zaufanie do „intuicji” własnych rąk." - zapewnia Jolanta Kafara, kierownik działu Rehabilitacji Hotelu Malinowy Zdrój.

Warto przekonać się o nowo nabytych umiejętnościach kadry Centrum Rehabilitacji, która dołoży wszelkich starań, aby uśmierzyć uporczywy ból.


Eliksir młodości - woda kolagenowa do picia już dostępna w naszej ofercie!

30.12.2013

HIT!
Woda kolagenowa do picia w ofercie Malinowego Zdroju.


Nowości Zabiegowe w Centrum Rehabilitacji

27.10.2013

UCISKOWY MASAŻ LIMFATYCZNY

Drenaż limfatyczny, czyli inaczej masaż  uciskowy działa na zasadzie pneumatycznego ucisku. Napełniające się powietrzem komory rękawów pobudzają naturalne krążenie limfy i krwi. Poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej oraz przemiana materii.  Dochodzi do usprawnienia przepływu chłonki w układzie limfatycznym. Dzięki temu eliminowane są czynniki sprzyjające powstawaniu cellulitu. Zabieg zalecany jest do redukcji cellulitu, detoksykacji i regeneracji organizmu. Masaż taki zapobiega niewydolności krążenia obwodowego, szczególnie w obrębie kończyn dolnych i pozwala pozbyć się efektu zimnych stóp.  Ponadto stosować go można w zespole ciężkich nóg, zapobiegawczo przy powstawaniu żylaków. Drenaż limfatyczny poprawia ukrwienie skóry, zmniejsza obrzęk tłuszczowy.

Stosować można go również w przewlekłych obrzękach,
w przypadku otyłości czy też zaburzeniach troficznych skóry.

 Wskazania:
- obrzęki zastoinowe, limfatyczne (pierwotne i wtórne),
- leczenie fizykalne stanów pourazowych,
- obrzęki żylno – limfatyczne związane z niewydolnością dynamiczną naczyń chłonnych i żylnych,
- obrzęki tłuszczowe, cellulit (zaburzenie pracy układu limfatycznego),
- w schorzeniach układu limfatycznego,
- niewydolność limfatyczna po mastektomii,
- profilaktyka niewydolności układu krążenia.

 

LAMPA SUNLAMP

Lampa przeznaczona jest do terapii z wykorzystaniem promieniowania UVA i UVB. Naświetlanie promieniami UV przynosi pozytywny efekt terapeutyczny w wielu chorobach, począwszy od chorób alergicznych, autoimmunologicznych, łojotokowych, przez choroby włosów, zaburzenia barwnikowe, zaburzenia rogowacenia, choroby metaboliczne. Leczenie przy użyciu promieniowania ultrafioletowego pozwala uzyskać całkowitą lub częściową remisję objawów chorobowych, ponadto zwiększa skuteczność i skraca czas leczenia, zmniejsza ryzyko objawów ubocznych. Ultrafiolet nie wywiera działania cieplnego, ale ma potężne działanie biologiczne. Przyśpiesza przemianę materii, usprawnia mineralizację kości, pobudza gruczoły wydzielania wewnętrznego, poprawia metabolizm tlenu.

Wskazania:
- choroby skóry (trądzik pospolity), czyraczność,
- łysienie plackowate,
- owrzodzenia troficzne, trudno gojące się rany, stany zapalne tkanek miękkich,
- łuszczyca,
- schorzenia układu oddechowego (choroby gardła i nosa, przewlekłe nieżyty oskrzeli, dychawica oskrzelowa), choroby laryngologiczne,
- schorzenia reumatologiczne (gościec tkanek miękkich, choroby zwyrodnieniowe dużych stawów),
- niedoczynność gruczołów wydzielania wewnętrznego,
- utrudniony zrost kostny, w stanach rekonwalescencji;

Pogoda nas rozpieszcza

24.10.2013

W Solcu Zdroju
Złota Polska Jesień w pełni!

Nasz hotelowy termometr nie pozostawia złudzeń!Warto złapać ostatnie promienie jesiennego słońca w ramach pakietu
Złota Polska Jesień


Anna Popek zachwycona pobytem

29.07.2013

"Budzę się tutaj co rano, przez okno wpada słońce, a ja dziękuję dobremu Bogu, że stworzył takie miejsce jak to..." - Anna Popek spędziła kilka dni w Malinowym Zdroju i zachwycona pobytem umieściła swoją opinię na blogu :-)

Przeczytaj o relacji z pobytu >>>tutaj<<<


 

Wakacje na Basenach Mineralnych!

01.07.2013

Nieopodal Malinowego Zdroju w gminie Solec-Zdrój również można skorzystać z dobrodziejstw naszego skarbu- najsilniejszej na świecie leczniczej wody siarczkowej!
A to za sprawą nowoczesnego kompleksu Basenów Mineralnych- www.basenymineralne.pl

Zobaczcie jak można spędzić tam wakacje wraz z całą rodziną
>>>Kliknij<<< i oglądnij filmik


BLUE LAGUNE - morska pielęgnacja ujędrniająca na twarz

BLUE LAGUNE - morska pielęgnacja ujędrniająca na twarz

Orzeźwiająca morska pielęgnacja z zastosowaniem m.in. maski algowej. Bogactwo witamin, wartościowych pierwiastków śladowych i aminokwasów wspiera procesy odnowy komórek, nawilża i ujędrnia skórę. Szczególnym elementem zabiegu jest intensywna kuracja nawilżająca Crash Kur polegająca na dostarczeniu skórze dużej dawki substancji nawilżających
w postaci kilku ampułek (koncentratów substancji czynnych).
                                                                                                                   Cena: 320 zł

Najsilniejsza Solanka Siarczkowa - naturalne tworzywo lecznicze

Kąpiele siarczkowo-siarkowodorowe o najwyższym stężeniu związków siarki jaki można spotkać w uzdrowiskach polskich i zagranicznych należą do najsilniej działających zabiegów balneologicznych. Skutecznie wspomagają leczenie i rehabilitację.
Czytaj więcejAktualnościRezerwacja telefoniczna

+48 41 370 4000Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocyjnych cenach w Malinowym Zdroju zapisz się do naszego newslettera. Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

skocz do góry
Hotel**** Medical Spa Malinowy Zdrój
ul. Leśna 7, 28-131, Solec-Zdrój, woj. Swiętokrzyskie
Tel. 41 370 4000
realizacja