Nagrody Najlepsze Medyczne SPA
Głosowanie Prestige SPA Awards


Jedyne takie miejsce na Ziemi!


Szanowni Państwo,
Jestem w Państwa obiekcie po raz pierwszy i to chyba błąd, że tak długo zwlekałam słysząc od dawna o Państwa skutecznej rehabilitacji! Muszę tu powrócić. Wspaniałe miejsce, miła i kompetentna obsługa. W hotelu idylla, komfort. Czegóż chcieć więcej. Gratulacje dla Personelu i Managerów!
20.08.2016
Zofia 
bardzo zadowolona z pobytu
kuracjuszka z Warszawy

Jako zaawansowani wiekiem emeryci pragniemy serdecznie podziękować personelowi Malinowego Zdroju za kolejny miły pobyt- zabieramy ze sobą pozytywną energię, która koi nerwy, leczy bolące mięśnie i uruchamia skrzypiące stawy. Przyjedziemy z kilka miesięcy już po raz piaty, aby wrócić do dobrej formy i odzyskać chęć do poruszania się.
03.09.2016
Teresa i Maciej z Otrębus

Jako stała klientka Malinowego Zdroju pragnę wyrazić opinię i podziękowanie. Do malinowego ciągnie magnesem! Wspaniałe zabiegi zdrowotne! Uprzejma i życzliwa obsługa! Przyjazny klimat pobytu, wypoczynku, rehabilitacji! Z najlepszymi życzeniami  i podziękowaniami – do następnego przyjazdu do oazy zdrowia !              
25.09.2016  
Danuta z Kielc

Wspaniała obsługa tworzy niezapomniany klimat tego miejsca. Dziękujemy.
7.10.2016
E.i J.

Z wielka przyjemnością  pragniemy podziękować za kolejny pobyt u państwa. Szczególne podziękowania dla ekipy masażystów i rehabilitantów. Zajęcia na basenie jak zwykle świetne. Bardzo miła atmosfera w restauracji- profesjonalna obsługa i smaczne jedzenie.
21.10.2016
Jolanta i Elżbieta z Warszawy

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy ośmiodniowy pobyt, który przebiegał w miłej, serdecznej , rodzinnej atmosferze. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim, którzy tu pracują i dbają o właściwy klimat do rehabilitacji i wypoczynku począwszy od pracowników dbających o porządek, pracowników i szefa kuchni, pań kelnerek i barmanek, dyskretnej ochrony po  lekarzy, masażystów, rehabilitantów i pracowników gabinetów odnowy. Będziemy polecać naszym znajomym Malinowy Zdrój.
25.10.2016
Michał i Urszula z Warszawy

Jak co roku było nam w Malinowym bardzo przyjemnie. Poprawiliśmy zdrowie i samopoczucie. Wpadamy do Was znów za kilka miesięcy.
29.10.2016
E+H+M+W

Jesteśmy tutaj z mężem już szósty raz, a czwarty raz w okresie Bożonarodzeniowym. Dziękujemy wam serdecznie za miłą i serdeczną atmosferę. Na pewno tutaj wrócimy. 
30.12.2016             
Maria i Wiesław z Kielc

Pobyt u Państwa jest super odskocznią od stresu dnia codziennego i nie mam żadnych uwag.
Świetnie zorganizowany Bal Sylwestrowy!
02.01.2017
Izabela z Warszawy


Opinie GościRezerwacja telefoniczna

+48 41 370 4000Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocyjnych cenach w Malinowym Zdroju zapisz się do naszego newslettera. Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

skocz do góry
Hotel**** Medical Spa Malinowy Zdrój
ul. Leśna 7, 28-131, Solec-Zdrój, woj. Swiętokrzyskie
Tel. 41 370 4000
realizacja