Nagrody Najlepsze Medyczne SPA
Głosowanie Prestige SPA Awards


Praca w Malinowym Zdroju

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: kariera@malinowehotele.pl oraz umieszczenie w CV KLAUZULI WYRAŻENIA ZGODY. Dokumenty nie posiadające klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a i c Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. zawartych w nadesłanych dokumentach aplikacyjnych CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej niż przez rok prowadzonej przez firmę Malinowe Hotele Sp. z o.o., ul. Leśna 7,
28-131 Solec - Zdrój jako Administratora Danych zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016r.  
Podanie przeze mnie danych osobowych poza zakresem wymaganym przez Kodeks Pracy jest dobrowolne.  
Tym samym zostałam/em poinformowany, że każdej osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do uzyskania informacji o zasadach przetwarzania, kontroli, poprawiania i zabezpieczenia danych osobowych, a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania oraz, że przysługuje mi prawo wniesienia skargi do UODO (Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uznane zostanie, iż przetwarzanie wizerunku i podanych na oświadczeniu danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.”

Informujemy Państwa, iż
Administratorem Danych Pani/Pana danych osobowych jest Malinowe Hotele Sp. z o.o., ul. Leśna 7, 28-131 Solec – Zdrój.
Każdej osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do uzyskania informacji o zasadach przetwarzania, kontroli, poprawiania i zabezpieczenia danych osobowych a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania zgodnie z przepisami Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Administrator Danych informuje, iż każdej osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - UODO, gdy uznane zostanie, iż przetwarzanie wizerunku i podanych na oświadczeniu danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
Spółka zastrzega sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.


PracaRezerwacja telefoniczna

+48 41 370 4000Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocyjnych cenach w Malinowym Zdroju zapisz się do naszego newslettera. Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

skocz do góry
Hotel**** Medical Spa Malinowy Zdrój
ul. Leśna 7, 28-131, Solec-Zdrój, woj. Swiętokrzyskie
Tel. 41 370 4000
realizacja
{*
*} {* *}