Nagrody Najlepsze Medyczne SPA
Głosowanie Prestige SPA Awards


Praca w Malinowym Zdroju

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: kariera@malinowehotele.pl oraz umieszczenie w CV KLAUZULI WYRAŻENIA ZGODY. Dokumenty nie posiadające klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

KLAUZULA WYRAŻENIA ZGODY:
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych - CV przez Malinowe Hotele Sp. z o. o z siedzibą przy ul. Leśnej 7, w Solcu Zdroju (kod pocztowy: 28-131), w celu realizacji procesu rekrutacji jak również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej, niż przez rok”.

KLAUZULA INFORMACYJNA:
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Malinowe Hotele Sp. z o. o.
 z siedzibą przy ul. Leśnej 7, w Solcu Zdroju (kod pocztowy: 28-131),
Dane osobowe przetwarzane są w celu zatrudnienia i wypełniania obowiązków wynikających z Kodeksu Pracy oraz innych ustaw.
Podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych będą przetwarzane przez administratora danych przez okres nie dłuższy, niż rok czasu.
Posiada Pani/Pan prawo do wglądu, aktualizowania i poprawiania swoich danych, a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania.
Zostałam/Zostałem poinformowana/y, że przysługuje mi prawo wniesienia skargi do Giodo, gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia 
o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie dobrowolne.


PracaRezerwacja telefoniczna

+48 41 370 4000


                                                    


Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocyjnych cenach w Malinowym Zdroju zapisz się do naszego newslettera. Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

skocz do góry
Hotel**** Medical Spa Malinowy Zdrój
ul. Leśna 7, 28-131, Solec-Zdrój, woj. Swiętokrzyskie
Tel. 41 370 4000
realizacja