Nagrody Najlepsze Medyczne SPA
Głosowanie Prestige SPA Awards


Bezpieczeństwo w Malinowym Zdroju

20.10.2020

Szanowni Państwo,
   Solec-Zdrój to spokojna, urokliwa miejscowość uzdrowiskowa pozbawiona tłumów  i  zgiełku. Mała wieś kojarząca się z ciszą, odpoczynkiem i pięknem natury. Niewątpliwym atutem tego obszaru są najsilniejsze na świecie źródła solanki siarczkowej „Malina” –naturalnego surowca balneologicznego mającego szerokie zastosowanie w leczeniu, rehabilitacji i profilaktyce m.in. schorzeń narządu ruchu, schorzeń dermatologicznych a także chorób pochodzenia neurologicznego. A co najważniejsze i warte podkreślenia wg badań posiadającego niewątpliwy przeciwwirusowy i przeciwzapalny potencjał terapeutyczny. 
   Przemęczony organizm jest bardziej podatny na wszelkiego rodzaju infekcje, nasilające się i dające o sobie znać szczególnie jesienią, zimą i wiosną. Solec, to idealne miejsce na wzmocnienie i uodpornienie naszego ciała, oraz znalezienie równowagi psycho-fizycznej. A to już nie tylko dobra inwestycja w samego siebie, ale przede wszystkim potrzeba dzisiejszych czasów.
Zespół Malinowych Hoteli zaprasza do Solca-Zdroju, aby razem z Państwem w ciszy, spokoju, z dala od komercyjnego natłoku wzmocnić własne zdrowie i odzyskać dobre samopoczucie. A to za sprawą odpowiedniego żywienia, diet, zabiegów fizykalnych, masaży, balneokosmetyków, aktywności sportowej i kinezyterapii oraz niezastąpionych kąpieli w najsilniejszej wodzie siarczkowej. 
To wszystko w obiektach Bezpiecznych Higienicznie wg Certyfikatu wydanego przez Polską Organizację Turystyczną. 
   W trosce o udany pobyt oraz wspólne bezpieczeństwo pragniemy poinformować o szeregu procedur oraz zasad funkcjonowania, które wdrożyliśmy zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego. Wprowadziliśmy wiele dodatkowych działań pozwalających panować nad tą wyjątkową sytuacją, a poprzez to pogodzić działalność hotelu z organizacją Państwa wypoczynku. 

   Kroki, które podjęliśmy: 
wraz z potwierdzeniem rezerwacji otrzymujecie Państwo Ankietę wstępnej kwalifikacji oraz Wytyczne i informacje dotyczące pobytu w hotelu, które mają na celu usprawnić Państwa przyjęcie/meldunek/rejestrację.
po przejeździe nasz Pracownik dokonuje badania wstępnego wraz z pomiarem temperatury. Meldowani są tylko Goście, którzy nie budzą zastrzeżeń co do stanu zdrowia.
   Ponadto:
pokoje hotelowe są ozonowane i dezynfekowane przed Państwa przyjazdem,
pokoje sprzątane są na Państwa życzenie, aby ograniczyć pobyt osób nie mieszkających do minimum,
części wspólne: windy, klatki schodowe, poręcze, klamki od toalet, krany i blaty umywalkowe, stoliki w kawiarni, blaty recepcyjne itd. dezynfekowane są co godzinę, 
zamontowaliśmy kamery termowizyjne dokonujące stałego pomiaru temperatury,
każdy Gość zobowiązany jest do dezynfekcji rąk tuż przed wejściem do restauracji, 
korzystanie z restauracji dopuszczone jest w maseczkach, przy odpowiednich odległościach i przy jednorazowym użyciu sztućców,
stoliki zostały odpowiednio rozstawione,
stoliki są dezynfekowane po każdorazowym skorzystaniu,
gabinety zabiegowe dezynfekowane są po każdym Gościu,
sprzęty ogólnodostępne w sali cardio są dezynfekowane,
kilka razy w tygodniu zamgławiamy części wspólne,
woda basenowa dezynfekowana jest podchlorynem sodu skutecznie redukującym wszelkie patogeny,
w łazienkach pokojowych i ogólnodostępnych używamy mydła antybakteryjnego,
w każdym dziale dostępne są płyny dezynfekujące,
informujemy Gości o zasadach postępowania i bezpieczeństwa,
Pracownicy są przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa i higieny,
Dostawcy towarów i usług są odpowiednio zabezpieczeni przy organizowaniu i dostarczaniu towarów,
Goście hotelowi mają zapewniony dostęp do lekarzy specjalistów,

   Szanowni Państwo postanowiliśmy, że wstęp do naszych hoteli mają wyłącznie Goście mieszkający w hotelach, a my robimy wszystko, aby Państwa pobyt przebiegał miło i bezpiecznie. Zapraszamy do odwiedzin, bo z nami Żyjesz Zdrowiej i zwiększasz swoją odporność na choroby.

Z poważaniem Malinowe Hotele


Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie przez 24h
 - chętnie odpowiemy na każde pytanie i dokonamy rezerwacji.
Telefon: 41 370 40 00 
Adres mailowy: recepcja@malinowyzdroj.pl
AktualnościRezerwacja telefoniczna

+48 41 370 4000Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocyjnych cenach w Malinowym Zdroju zapisz się do naszego newslettera. Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

skocz do góry
Hotel**** Medical Spa Malinowy Zdrój
ul. Leśna 7, 28-131, Solec-Zdrój, woj. Swiętokrzyskie
Tel. 41 370 4000
realizacja