Nagrody Najlepsze Medyczne SPA
Głosowanie Prestige SPA Awards


Już od dn. 21 maja 2020 r. otwarcie hotelu Medical Spa Malinowy Zdrój

07.05.2020

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że od dn. 21 maja 2020 r. otwieramy hotel Medical Spa Malinowy Zdrój. Mamy nadzieję, iż będziemy mogli świadczyć Państwu usługi zapewniające spokojny i kompleksowy pobyt w naszym ośrodku. Poniżej przedstawiamy kilka głównych rekomendacji związanych z pobytem. Szczegóły, zostaną Państwu przekazane wraz z potwierdzeniem rezerwacji
w dwóch dodatkowych dokumentach pod nazwą „Wytyczne i informacje odnośnie pobytu Malinowy Zdrój” oraz „Ankieta wstępnej kwalifikacji”. Cieszymy się bardzo, że będziemy mogli znów Państwa gościć, dokładając wszelkich starań aby Wasz pobyt był przede wszystkim bezpieczny.

1. Hotel Malinowy Zdrój znajduje się w spokojnej, małej, uzdrowiskowej miejscowości Solec-Zdrój, znanej z najsilniejszych źródeł wód siarczkowych, mających szerokie działanie w zapobieganiu, leczeniu i rehabilitacji wielu schorzeń.
2. Ze względów bezpieczeństwa przyjmujemy rezerwację na:
- pakiety lecznicze (uzdrowiskowy, kuracyjny)
- pakiety minimum 2 noclegowe: 
Ona i On w SPA, Spa Premium, Medical SPA, Harmonia Zmysłów dla Niej i dla Niegopodstawowy a także wypoczynkowy

3. Podczas przyjazdu do hotelu przy pierwszym wejściu muszą Państwo mieć założoną maseczkę i jednorazowe rękawiczki oraz zdezynfekować dłonie.
4. Pracownik hotelu wskaże Państwu pokój badań, gdzie zostanie przeprowadzona ocena zdrowia, zmierzona temperatura oraz wypełniona „Ankieta aktualizacyjna” do „Ankiety wstępnej kwalifikacji”, którą otrzymają Państwo wraz z potwierdzeniem rezerwacji. Wypełnione „Ankiety” oraz przekazane „Wytyczne i informacje odnośnie pobytu Malinowy Zdrój” wymagają Państwa podpisu. Do hotelu zostaną wpuszczone tylko te osoby, których stan zdrowia nie budzi zastrzeżeń. 
5. Przy wyznaczonych stanowiskach recepcyjnych może znajdować się 1 Gość/rodzina, zachowane muszą być odstępy co najmniej 2m. 
6. Klucze do pokoi  oraz karty identyfikacyjne są dezynfekowane przed wydaniem. Długopisy są dezynfekowane po każdorazowym użyciu, zalecamy posiadanie własnego długopisu.
7. W windach jednoczenie mogą znajdować się maksymalnie 2 osoby/rodzina.
8. W pokoju mogą mieszkać maksymalnie 2 osoby, obowiązuje całkowity zakaz przebywania w hotelu osób niezameldowanych.
9. Sprzątanie w pokoju po zameldowaniu odbywa się na prośbę Gościa. Zalecamy częste wietrzenie pokoi.
10. Po wyjeździe Gości wykonujemy 24 godzinną przerwę w udostępnieniu pokoju. Jest to czas, który poświęcamy na ozonowanie, dezynfekcję wyposażenia pokoju i łazienki oraz wietrzenie. 
11. Korzystając z zabiegów w części rehabilitacyjnej zobowiązani są Państwo nosić maseczki ochronne. Zabrania się używania telefonów komórkowych poza pokojami. Maseczki można nabyć w recepcji hotelu.
12. Restauracja jest czynna. Posiłki wydawane są wg aktualnych zaleceń co do formy podania. W razie konieczności Goście zostaną podzieleni na tury dla ograniczenia ilości osób jednocześnie przebywających w restauracji i zachowania bezpieczeństwa.
13. W wyznaczonych miejscach w hotelu dostępne są dozowniki z płynem dezynfekującym, a w łazienkach mydło antybakteryjne. Prosimy o częstą dezynfekcję rąk.
14. Powierzchnie ogólnodostępne, części wspólne i gabinety są odpowiednio dezynfekowane, sprzątane i ozonowane.
15. W ciągu dnia każdy Gość przynajmniej 2 razy będzie poddany mierzeniu temperatury.
16. Pracownicy wchodzą osobnym wejściem, poddawani są mierzeniu temperatury, wyposażeni są w rękawiczki jednorazowe oraz maseczki/ przyłbice.
17. Personel przeszkolony jest z zasad bezpieczeństwa.
Szanowni Państwo, postępujemy zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego wykonując również dodatkowe działania aby zapewnić Państwu maksymalną ochronę zdrowia. 
Informujemy, iż 05.06.2020 planujemy otwarcie hotelu Malinowy Raj w Solcu-Zdroju.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy.  


AktualnościRezerwacja telefoniczna

+48 41 370 4000Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocyjnych cenach w Malinowym Zdroju zapisz się do naszego newslettera. Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

skocz do góry
Hotel**** Medical Spa Malinowy Zdrój
ul. Leśna 7, 28-131, Solec-Zdrój, woj. Swiętokrzyskie
Tel. 41 370 4000
realizacja