Nagrody Najlepsze Medyczne SPA
Głosowanie Prestige SPA Awards


Wernisaż obrazów Barbary Bieńskowskiej

03.01.2020


Szanowni Państwo, 
Zapeszamy na wernisaż obrazów Barbary Anny Bieńkowskiej w sobotę 11.01.2020 o godz. 15.30 w Kawiarni Hotelu.

Barbara Bieńkowska 

Autor obrazów – Barbara Anna Bieńkowska

Artysta malarz, członek Związku Artystów Plastyków PSU w Warszawie i Stowarzyszenia Pracy Twórczej w Ciechanowie. Mieszka i tworzy w Błoniu. Uprawia malarstwo sztalugowe. Szczególnie duży wpływ na jej twórczość wywarła znajomość z kolorystą Aleksandrem Turkiem. Wspólne wyjazdy   w plenery, dyskusje na temat sztuki zaowocowały wieloma pejzażami. Chętnie, a może przede wszystkim maluje martwą naturę i kwiaty. Miała także przygodę    z malowaniem na jedwabiu.

W latach 2011 - 2019 wystawiała swe prace min.  Galerii "P" w Płońsku,  Galerii "Fangorówka"   w Powsinie, Galerii "Na Freta"w Warszawie, Dworku "Poniatówka" w Błoniu, Centrum Kultury Śródmieście w Warszawie, Centrum Kultury  w Błoniu, Miejskim Centrum Kultury w Pruszkowie i Powiatowym Centrum Kultury w Ciechanowie. Brała również udział w licznych wystawach zbiorowych. Uczestniczka wielu plenerów min. w Proszewie, Karwii, Osiekach, Zielonkach, a w ostatnim roku w Ciechanowie i Radziejowicach. Jej obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych. Chętnie wspiera aukcje charytatywne. 


Miło nam poinformować, iż istnieje możliwość nabycia obrazów prezentowanych w Kawiarni Hotelu. Szczegóły w Recepcji.
Zapraszamy! 
AktualnościRezerwacja telefoniczna

+48 41 370 4000Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocyjnych cenach w Malinowym Zdroju zapisz się do naszego newslettera. Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

skocz do góry
Hotel**** Medical Spa Malinowy Zdrój
ul. Leśna 7, 28-131, Solec-Zdrój, woj. Swiętokrzyskie
Tel. 41 370 4000
realizacja