Nagrody Najlepsze Medyczne SPA
Głosowanie Prestige SPA Awards


Kosmetologia estetycznaKosmetologia Estetyczna - bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu, pracujemy wyłącznie na certyfikowanych preparatach, każdy zabieg poprzedzony jest indywidualną konsultacją kosmetologiczną, w trakcie której indywidualnie komponujemy program zabiegowy oraz pielęgnacyjny.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
Zabieg polega na kontrolowanym nakłuwaniu skóry na różną głębokość, w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać. Nakłucia powodują pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, pobudzają skórę do odnowy powodując jej zagęszczenie, redukcję przebarwień oraz spłycenie zmarszczek. Inicjacja procesów regeneracyjnych, głębokie nawilżenie, zwiększenie produkcji elastyny oraz odbudowa włókien kolagenowych, to główne efekty pozabiegowe. Zabieg w znieczuleniu miejscowym.
  • TWARZ – mezoterapia frakcyjna + indywidualnie dobrana pielęgnacja terapeutyczna – 699 zł
  • TWARZ, SZYJA, DEKOLT – mezoterapia frakcyjna + indywidualnie dobrana pielęgnacja terapeutyczna - 899 zł
MEZOTERAPIA IGŁOWA
Iniekcji kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne do skóry właściwej obszarów poddanych zabiegowi. Rewitalizacja, nawilżenie oraz rozjaśnienie skóry. Zabieg w znieczuleniu miejscowym.
  • OKOLICA OKA –  499 zł
  • TWARZ –  599 zł
  • TWARZ, SZYJA, DEKOLT –  899 zł
STYMULATORY TKANKOWE
Stymulatory tkankowe to wykorzystywane w kosmetologii przeciwstarzeniowej preparaty, służące do dogłębnej odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry - kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry. Stymulatory tkankowe nie zmieniają rysów twarzy pod względem wolumetrycznym. Przyczyniają się do spiralizowania się włókien kolagenowych, ujędrnienia oraz odmłodzenia skóry. Zabieg w znieczuleniu miejscowym.
  • OKOLICA OKA
ELECTRI - 699 zł
MEZOBOTOX AQUASHINE - 799 zł
NUCLEOFILL SOFT EYE – 899 zł
SUNECOS 200 - 899 zł
LUMI EYE – 599 zł
  • TWARZ
AQUASHINE – 899 zł
EJAL 40 – 899 zł
NUCLEOFILL STRONG – 999 zł
NUCLEOFILL MEDIUM – 999 zł
SEVENTY HYAL 2000 – 899 zł
KARISMA - 1400 zł

* zabiegi kosmetologii estetycznej płatne wyłącznie gotówką lub kartą płatniczą w Studio Urody
 
** zabiegi kosmetologii estetycznej nie są rabatowane z tytułu posiadania kart programu „Malinowy Raj”.

STUDIO URODY ZAPRASZA
Tel.: 41 370 40 27 e-mail: spa@malinowyzdroj.pl

VOUCHERY PREZENTOWE
Wybierz zabieg z naszej oferty lub kwotę i spraw wyjątkowy prezent bliskiej osobie (szczegóły w recepcji Studia Urody).

DOMOWA PIELĘGNACJA
Aby przedłużyć i dopełnić efekt pielęgnacji gabinetowej oferujemy zakup produktów marek BABOR, DERMAQUEST oraz DERMOMEDICA.
Kosmetologia estetycznaRezerwacja telefoniczna

+48 41 370 4000Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocyjnych cenach w Malinowym Zdroju zapisz się do naszego newslettera. Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

skocz do góry
Hotel**** Medical Spa Malinowy Zdrój
ul. Leśna 7, 28-131, Solec-Zdrój, woj. Swiętokrzyskie
Tel. 41 370 4000
realizacja