Nagrody Najlepsze Medyczne SPA
Głosowanie Prestige SPA Awards


Masaże relaksacyjne


MASAŻ AJURWEDYJSKI (na 2 ręce – 280 zł, na 4 ręce – 370 zł)
Jest to zabieg relaksujący, głęboko odprężający, przeznaczony dla wszystkich osób żyjących w dużym stresie, napięciu, cierpiących na bezsenność. Ayurweda znaczy – „wiedza o życiu". Jest holistycznym systemem medycyny naturalnej wywodzącym się ze starożytnych Indii. Działa na trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Podczas masażu następuje przywrócenie równowagi umysłu, serca i ducha. Jest to subtelne połączenie masażu i akupresury. Jest wykonywany miękkimi, głaszczącymi ruchami. Ayurweda oczyszcza ciało, a także pomaga w powrocie do zdrowia i rekonwalescencji po przebyciu ostrych czy przewlekłych chorób.

MASAŻ KAMIENIAMI - 250 zł

Masaż kamieniami jest polecany w celach relaksacyjnych. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu relaksacyjnego jest zbawienne dla zmęczonego i zestresowanego ciała i umysłu, relaksując i regenerując całe ciało. Masaż daje efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, działa niezwykle uspokajająco i łagodzi objawy stresu, przywraca wewnętrzną równowagę, rozluźnia mięśnie i pobudza krążenie.

BABOR BODY WELLNESS - 160 zł
Relaksujący masaż całego ciała poprawiający ukrwienie skóry, intensywnie pielęgnujący, nadając jej miękkość i jedwabistą gładkość.

MASAŻ CZEKOLADOWY - 160 zł
Masaż czekoladowy to świetny sposób na stres, obniżony nastrój, przemęczenie oraz napięcie. Ma działanie rozluźniające, ale też uspokaja i głęboko relaksuje. To uczta nie tylko dla ciała, ale również zmysłów. Mikroelementy, zawarte w czekoladzie, wygładzą przywrócą jędrność i elastyczność Twojej skórze. Taka dawka relaksu z pewnością pomoże Ci w walce ze stresem i codziennymi trudami.


STUDIO URODY ZAPRASZA
Tel.: 41 370 40 27 e-mail: spa@malinowyzdroj.plMasażeRezerwacja telefoniczna

+48 41 370 4000Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocyjnych cenach w Malinowym Zdroju zapisz się do naszego newslettera. Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

skocz do góry
Hotel**** Medical Spa Malinowy Zdrój
ul. Leśna 7, 28-131, Solec-Zdrój, woj. Swiętokrzyskie
Tel. 41 370 4000
realizacja