Nagrody Najlepsze Medyczne SPA
Głosowanie Prestige SPA Awards


Jedyne takie miejsce na Ziemi!


Szanowni Państwo,
Jestem w Państwa obiekcie po raz pierwszy i to chyba błąd, że tak długo zwlekałam słysząc od dawna o Państwa skutecznej rehabilitacji! Muszę tu powrócić. Wspaniałe miejsce, miła i kompetentna obsługa. W hotelu idylla, komfort. Czegóż chcieć więcej. Gratulacje dla Personelu i Managerów!
20.08.2016
Zofia - bardzo zadowolona z pobytu kuracjuszka z Warszawy

Jako zaawansowani wiekiem emeryci pragniemy serdecznie podziękować personelowi Malinowego Zdroju za kolejny miły pobyt- zabieramy ze sobą pozytywną energię, która koi nerwy, leczy bolące mięśnie i uruchamia skrzypiące stawy. Przyjedziemy z kilka miesięcy już po raz piaty, aby wrócić do dobrej formy i odzyskać chęć do poruszania się.
03.09.2016
Teresa i Maciej z Otrębus

Jako stała klientka Malinowego Zdroju pragnę wyrazić opinię i podziękowanie. Do malinowego ciągnie magnesem! Wspaniałe zabiegi zdrowotne! Uprzejma i życzliwa obsługa! Przyjazny klimat pobytu, wypoczynku, rehabilitacji! Z najlepszymi życzeniami  i podziękowaniami – do następnego przyjazdu do oazy zdrowia !              
25.09.2016
Danuta z Kielc  

Wspaniała obsługa tworzy niezapomniany klimat tego miejsca. Dziękujemy.
07.10.2016
E.i J.

Z wielka przyjemnością  pragniemy podziękować za kolejny pobyt u państwa. Szczególne podziękowania dla ekipy masażystów i rehabilitantów. Zajęcia na basenie jak zwykle świetne. Bardzo miła atmosfera w restauracji- profesjonalna obsługa i smaczne jedzenie.
21.10.2016
Jolanta i Elżbieta z Warszawy

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy ośmiodniowy pobyt, który przebiegał w miłej, serdecznej , rodzinnej atmosferze. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim, którzy tu pracują i dbają o właściwy klimat do rehabilitacji i wypoczynku począwszy od pracowników dbających o porządek, pracowników i szefa kuchni, pań kelnerek i barmanek, dyskretnej ochrony po  lekarzy, masażystów, rehabilitantów i pracowników gabinetów odnowy. Będziemy polecać naszym znajomym Malinowy Zdrój.
25.10.2016
Michał i Urszula z Warszawy

Jak co roku było nam w Malinowym bardzo przyjemnie. Poprawiliśmy zdrowie i samopoczucie. Wpadamy do Was znów za kilka miesięcy.
29.10.2016
E+H+M+W

Jesteśmy tutaj z mężem już szósty raz, a czwarty raz w okresie Bożonarodzeniowym. Dziękujemy wam serdecznie za miłą i serdeczną atmosferę. Na pewno tutaj wrócimy. 
30.12.2016             
Maria i Wiesław z Kielc

Pobyt u Państwa jest super odskocznią od stresu dnia codziennego i nie mam żadnych uwag. Świetnie zorganizowany Bal Sylwestrowy!
02.01.2017
Izabela z Warszawy

Pobyt w Hotelu Malinowy Zdrój dostarcza mnóstwo pozytywnych odczuć. Na każdym stanowisku personel odznacza się profesjonalizmem, dbałością o gości i co również ważne – obdarza uśmiechem. Wszystko to tworzy sprzyjającą atmosferę do rehabilitacji i zachęca do powtórnego przyjazdu! Gratuluję!
29.02.2017
Adela z Łodzi

Jesteśmy pod niezwykłym urokiem tego miejsca oraz wspaniałej gościnności naszych gospodarzy. Dziękujemy za ten fantastyczny pobyt i świetnie zorganizowany Turniej Tenisa. Atmosfery nie zakłóciła nawet kapryśna aura. Raz jeszcze słowa uznania i podziękowania.
15.05.2017
Grażyna i Mieczysław z Krakowa

Piękne podziękowania za miłą atmosferę z jaką spotkałam się w Malinowym Zdroju. Pyszne jedzenie, miła obsługa i wspaniałe zabiegi. Bardzo odpowiadał mi basen i popołudniowe zajęcia aqua aerobiku. Z Malinowego Zdroju wracam wypoczęta, zdrowsza i zadowolona. Do zobaczenia.
25.06.2017
J. B.

Gratulujemy Kierownictwu trafnego doboru zespołu pracowników. Panuje tu rodzinna atmosfera. Zatrudnieni młodzi, sympatyczni ludzie są pogodni, uśmiechnięci, życzliwi, profesjonalni, co ma niewątpliwie korzystny wpływ np. na efekty rehabilitacji. Jesteśmy pełni uznania i wdzięczności za stworzenie doskonałych warunków do odzyskiwania zdrowia i sprawności. Życzymy Kierownictwu i Personelowi satysfakcji z pracy oraz dużo dobrego w życiu osobistym. Dziękujemy i do zobaczenia wkrótce.
05.08.2017
A. i S. z Łodzi

Gratuluje Właścicielowi Malinowego Zdroju pomysłu i realizacji. W tym roku miałam przyjemność korzystać z 14-dniowego pakietu leczniczo-rehabilitacyjnego. Wypoczęłam psychicznie w pięknych hotelowych wnętrzach, a regenerację fizyczną zapewniły mi profesjonalnie wykonane zabiegi lecznicze. Personel był grzeczny, uśmiechnięty i zawsze pomocny. Dużą przyjemność sprawiły posiłki serwowane w formie bufety szwedzkiego, ładnie podane i bardzo urozmaicone (…).
16.09.2017
Beata z mężem

Jaka szkoda, że dopiero w tak dojrzałym wieku dowiedzieliśmy się o istnieniu Malinowego Zdroju…, a tak mamy blisko… z Kielc. Wspaniały obiekt - funkcjonalnie, estetycznie, ze smakiem urządzony i wyposażony. Z powodzeniem organizuje się tu wypoczynek powiązany ze wspomaganiem zdrowia, a to wszystko połączone z „odrobiną” luksusu. Odrębne, wręcz szczególne miejsce spełnia tu Dyrekcja Hotelu i Wszyscy Pracownicy. Szczere, serdecznie podziękowania i wyrazy uznania dla Państwa pracy. Jesteśmy przekonani, że darowali nam Państwo realne korzyści w zakresie zdrowia, a miłe wspomnienia, do których wracać będziemy często, pozostaną na długo. Może tu znów wrócimy?! Nie mówimy, więc do widzenia, a do zobaczenia.
27.11.2017
E. i J. z Kielc

Dziękujemy za przemiłą atmosferę, fachową opiekę medyczna i dobrą kuchnię. Wyjeżdżamy uzdrowieni na ciele i duszy! Wrócimy!
06.03.2018
D. i A. (Trójmiasto)

Ten Hotel jest SUPER! Bardzo fajny basen dostępny od rana, zabieg na łóżku wodnym i kąpiele kosmetyczne. Podoba mi się sala do ćwiczeń, gdzie mogę pograć w ping-ponga i duże szachy przed obiektem w które gram z tatą. Okolica jest spokojna i mogę ją nawet zwiedzać z rodzicami na rowerach.
25.04.2018
Marysia, 12 lat

Oaza ciszy,
Oaza lecznictwa,
Oaza nadziei
Oaza zdrowia
Z najlepszymi życzeniami dla Pracowników Hotelu,
05.05.2018
Ania

Hello Malinowy Zdrój!
CAŁA ZAŁOGO, dziękuję Wam bardzo ZA DOBRO PŁYNĄCE Z TEGO MIEJSCA <3
11.05.2018
H.R.

Po raz kolejny spędziliśmy cudowne 2 tygodnie! Doskonałe zabiegi (…), smaczne i urozmaicone posiłki (…), duża dbałość o pokoje i wszędzie miła obsługa. DZIĘKUJEMY!
12.08.2018
Ela i Krzysztof

Serdecznie dziękuję każdemu pracownikowi za stworzenie wyjątkowej atmosfery, miłego pobytu i dobrego marketingu. Personel jest kompetentny i pomocny w każdej sytuacji. Dziękuję bardzo za życzliwość i dobroć!
17.08.2018
Ludmiła, Lwów

Jak zwykle dziękujemy za przemiły pobyt. Cudowna obsługa, przepyszne jedzenie i wysoki standard.
05.09.2018
Wieloletnia Kuracjuszka

Byłam, widziałam i bardzo się śmiałam,
Grałam, tańczyłam i dobrze się bawiłam.
17.11.2018
Babcia Basia i Dziadziuś Zygmunt

Proszę przyjąć słowa uznania i podziękowania w związku z naszym pobytem w Państwa Hotelu. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem obsługi i administracji oraz życzliwość osób wykonujących zabiegi rehabilitacyjne. Do zobaczenia!
21.01.2019
H. i T.

Lata mijają, a wysoki poziom trzymacie, aż miło. Cały personel przemiły. Na pewno wrócimy.
03.03.2019
N.H.

Właśnie obchodzimy 35-lecie naszego małżeństwa. Pobyt w Malinowym Zdroju jest prezentem otrzymanym od dzieci. Bardzo cieszymy się, że możemy tu być i uczcić tak ważną dla nas rocznicę w Waszym pięknym SPA. Zabiegi, obsługa i wyżywienie – extra.
Kasia i Kuba
05.06.2019

Do Malinowego Zdroju przyjeżdżamy od 10 lat i zawsze witają nas uśmiechnięte buzie personelu. U Was czujemy się jak w domu. Jesteście niezmiennie najlepsi w tym co robicie. Jedzenie jak zawsze pyszne, każdy może znaleźć coś dla siebie. Terapeucie, masażyści i fizjoterapeuci na najwyższym poziomie. Wyjeżdżamy zregenerowani i wypoczęci. Szkoda, że ten tydzień tak szybko minął, ale za klika miesięcy wracamy.
Małgorzata i Tomasz
29.09.2019

Wyrazy uznania dla osób przygotowujących BAL SYLWESTROWY! Bal, wieczór elegancki, świetna organizacja. Kuchnia przeszła wszelkie oczekiwania. Urozmaicone potrawy, piękna aranżacja, wysublimowane smaki, nawet dla najbardziej wymagających. Zespół dopracował każdy szczegół imprezy. Opinie uczestników balu bardzo pozytywne, wspomnienia i opowieści nadal trwają! Dziękujemy!
Maria i Jerzy
Styczeń 2020

Przyjechałyśmy po raz pierwszy do „Malinowego Zdroju” – zachęcone przez Przyjaciół, okazało się – strzał w dziesiątkę. Zachwyciła nas profesjonalność w każdym calu – świetne zabiegi, kulturalna obsługa, rewelacyjna kuchnia  - smaczna i urozmaicona. Przede wszystkim - Kultura - przez duże K – miłe, urocze dziewczyny i mężczyźni oczywiście też, zawsze mają czas, uśmiech – to rzadko spotykane w dzisiejszych czasach! Dziękujemy i gratulujemy – świetna, rodzinna atmosfera. Wrócimy tu niebawem!
03.10. 2020
Urszula i Alicja  

Pomimo ograniczeń cudownie spędzony czas. Obiekt znakomicie przygotowany pod kontem bezpieczeństwa. Dziękuję specjalistom za dobrze dobrany zestaw zabiegów. Po 2 tygodniach pobytu czuję się jak nowonarodzona. Do zobaczenia jesienią!
05.04.2021
Ewa

Dostałam to czego potrzebowałam – cisza i spokój. Profesjonalna obsługa i organizacja w tych trudnych czasach – czułam się bezpiecznie. Bogata baza zabiegowa, smaczne posiłki i przemiły personel. Tu jest naprawdę wyjątkowo... Serdecznie dziękuję za wspaniale spędzony czas.
10.04.2021
Ewelina

Opinie GościRezerwacja telefoniczna

+48 41 370 4000Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocyjnych cenach w Malinowym Zdroju zapisz się do naszego newslettera. Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

skocz do góry
Hotel**** Medical Spa Malinowy Zdrój
ul. Leśna 7, 28-131, Solec-Zdrój, woj. Swiętokrzyskie
Tel. 41 370 4000
realizacja