Nagrody Najlepsze Medyczne SPA
Głosowanie Prestige SPA Awards


Zabiegi na twarz


ZABIEGI NA TWARZ - wykorzystujące aparaturę kosmetyczną

GENEO (Pollogen) - 390 zł
Zabiegi kosmetyczne wykonywane przy pomocy urządzenia geneO™ dają natychmiastowe, zauważalne gołym okiem efekty. Sprawiają, że skóra jest dogłębnie oczyszczona, nawilżona i odżywiona, a do tego promienna, pełna wigoru, bardziej ujędrniona i zdecydowanie młodsza. W zależności od tego, jakie efekty końcowe chcemy osiągnąć, zabiegi kosmetyczne geneO™ wykonywane są w dwóch wersjach: NeoRevive (redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry) i NeoBright (poprawa gładkości skóry, rozjaśnienie i rozświetlenie koloru tkanki).

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA (na twarz - 350 zł, na ciało - 300 zł)

Niezwykle skuteczny i nowoczesny zabieg polegający na bezinwazyjnym i głębokim wtłaczaniu składników aktywnych. Wykorzystuje metodę elektroporacji, polegającą na zwiększeniu przenikalności aktywnych preparatów poprzez membranę komórkową, dzięki utworzeniu specjalnych kanałów, zwanych elektroporami, pod wpływem odpowiednio zmodulowanego prądu. Aktywne składniki ampułek i zjawisko elektroporacji gwarantują skuteczną walkę z efektami starzenia się skóry, utratą jędrności, zmarszczkami, zlokalizowaną tkanką tłuszczową, rozstępami.

PEELING KAWITACYJNY - 70 zł 
Bezbolesne oczyszczanie skóry twarzy przy pomocy kawitacji ultradźwiękowej.

SONOFOREZA - 60 zł
Wtłaczanie substancji aktywnych za pomocą ultradźwięków.

Dodatkowe zabiegi na twarz

Masaż twarzy - 100 zł

Maska kremowa- indywidualnie dobrana do kondycji skóry - 60 zł

Maska algowa - indywidualnie dobrana do kondycji skóry - 90 zł

Henna brwi / rzęs/ regulacja brwi - 20-50 zł


STUDIO URODY ZAPRASZA
Tel.: 41 370 40 27 e-mail: spa@malinowyzdroj.pl


Pozostałe zabiegi na twarzRezerwacja telefoniczna

+48 41 370 4000Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocyjnych cenach w Malinowym Zdroju zapisz się do naszego newslettera. Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

skocz do góry
Hotel**** Medical Spa Malinowy Zdrój
ul. Leśna 7, 28-131, Solec-Zdrój, woj. Swiętokrzyskie
Tel. 41 370 4000
realizacja