Nagrody Najlepsze Medyczne SPA
Głosowanie Prestige SPA Awards


Woda Id`eau

12.03.2019

ID’EAU
WODA WYJĄTKOWA

Woda to główny składnik naszego ciała i dlatego należy dbać o to, żeby dostarczać ją organizmowi w optymalnej jakości oraz ilości. ID’EAU to źródło takiej właśnie wody, a codzienne jej spożywanie, jak wykazały badania przeprowadzone na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, niesie ze sobą konkretne korzyści:

 ZNAKOMICIE NAWADNIA
Swoista struktura cząsteczkowa ID’EAU ułatwia jej rozpuszczanie. Większość wód mineralnych ma strukturę wielocząsteczkowych klastrów, co nie sprzyja odpowiedniemu nawodnieniu

STYMULUJE METABOLIZM
Procesy przemiany materii przebiegają efektywnie pod warunkiem, że dostarczymy naszemu organizmowi podstawowych dla jego funkcjonowania związków chemicznych w odpowiedniej ilości. ID’EAU zawiera nawet do 2 razy więcej tlenu niż większość wód mineralnych dostępnych na naszym ryku.

WSPIERA UTRZYMANIE RóWNOWAGI KWASOWO-ZASADOWEJ
Alkaliczne pH ID’EAU sprzyja odpowiedniemu dla naszego ciała balansowi kwasowo-zasadowemu. Niewłaściwa dieta, stres i niekorzystne warunki środowiska powodują, że większość z nas jest zakwaszona. Pijąc naszą alkaliczną wodę możesz wpływać korzystnie na utrzymanie tej równowagi.

ZWIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ NA WYSIŁEK
Woda pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji fizycznych i poznawczych organizmu przy spożyciu jej w ilości 30 ml wody na kg wagi naszego ciała, czyli około 2 litrów na dobę. Dzięki połączeniu wielu dobroczynnych cech ID’EAU bardzo korzystnie oddziałuje na kondycję człowieka. Badania przeprowadzone na zawodowych sportowcach udowodniły istotny wpływ na szybkość regeneracji organizmu oraz jego odporność na długotrwały wysiłek.

Zawartość składników mineralnych w wodzie :

KATIONY mg/l:
  • Wapniowy  - 90,68            
  • Magnezowy  - 10
  • Sodowy  - 10                     
  • Potasowy  - 1,88

ANIONY mg/l:
  • Wodorowęglanowy- 270     
  • Siarczanowy  - 57,3
  • Chlorkowy - 8,2                   
  • Fluorkowy  - 0,18

Ogólna mineralizacja : 464,9 mg/l


DLACZEGO DLA CIEBIE?

DBASZ O ZDROWIE
Jesteś osobą aktywną, dzielisz czas pomiędzy intensywną pracą z licznymi obowiązkami osobistymi i rodzinnymi. Twój organizm stale traci wodę, a ta która w nim pozostaje najczęściej ma niższe pH niż zalecane.
Odpowiednia woda powinna stale wspomagać Twoje codzienne wysiłki i dawać Ci pewność, że podołasz wymagającym wyzwaniom.
Odpowiednie nawodnienie, najlepiej alkaliczną wodą, pomoże ciału i umysłowi funkcjonować na optymalnym poziomie. Wybierz ID’EAU, niskozmineralizowaną wodę mineralną i spożywaj ją na co dzień!

ZDROWO SIĘ ODŻYWIASZ 
Szczególną uwagę przywiązujesz do tego co jesz i pijesz. Starasz się dobierać produkty i składniki swojego menu tak, żeby wspierać ciało w codziennym radzeniu sobie z niekorzystnymi czynnikami środowiska. Optymalna przemiana materii sprzyja dobremu samopoczuciu i zdrowiu. ID’EAU jest naturalnym Twoim wyborem – wyjątkowa mieszanina cech naszej wody wpływa na jej zdolność do stymulacji metabolizmu. ID’EAU ma lepsze właściwości ekstrakcyjne od wielu innych, dostępnych nam wód. Zwyczajna herbata przygotowana na bazie naszej wody smakuje dużo lepiej – przekonaj się!

JESTEŚ OSOBĄ  AKTYWNĄ FIZYCZNIE
Fitness i sport to bardzo ważne sfery Twojego życia. Wierzysz w zasadę, że tylko w zdrowym ciele o dobrej kondycji może mieszkać zdrowy duch. Dlatego intensywnie trenujesz i stale poddajesz swoje ciało co rusz to większym wymaganiom. Picie ID’EAU, wody alkalicznej i o odpowiednim poziomie natlenienia przed, podczas i po intensywnym wysiłku - pomaga uzyskać większą wytrzymałość organizmu na takie obciążenia i szybszą jego regenerację. Badania przeprowadzone przez fizjologów Akademii Wychowania Fizycznego na zawodowych sportowcach udowodniły, że organizmy osób pijących ID’EAU były lepiej nawodnione i stwierdzono u nich skuteczniejszą neutralizację kwasicy metabolicznej oraz większy potencjał do niwelowania zmęczenia towarzyszącego wysiłkom beztlenowym.
      
Szczegóły i zamówienia na stronie: zdrowieprzezwode.pl


NATURA
KRYSTALICZNIE CZYSTA
Woda pochodzi z samowypływowego źródła w miejscowości Borucin z ekologicznie czystego regionu Niziny Śląskiej. Złoże znajduje się na głębokości 60 m, czyli poniżej warstw filtracyjnych, co gwarantuje najwyższą jej czystość.

NISKO ZMINERALIZOWANA
Stopień jej mineralizacji na poziomie 465 mg/l kategoryzuje ją jako odpowiednią do spożywania na co dzień i przez każdego.

SUBTELNA W SMAKU 
Jej specyficzny smak i gładka tekstura mają prawdopodobnie związek z jej alkalicznością i ze swoistą strukturą cząsteczkową.

UJEMNY POTENCJAŁ REDOX
Mierzony przy źródle potencjał redox wynosi -135 mV.

NAUKA
AUTORSKA TECHNOLOGIA
Po wypłynięciu ze źródła woda poddana zostaje procesowi napowietrzenia. W specjalnych, sterylnych warunkach, pod określonym ciśnieniem i w odpowiedniej temperaturze, strumień naturalnej wody mineralnej zostaje poddany działaniu powietrza, co powoduje intensywną wymianę gazową. W efekcie otrzymujemy wodę ID’EAU o wysokiej zawartości tlenu i azotu, niskiej obecności dwutlenku węgla, o alkalicznym pH oraz o niezwykle rzadko spotykanej, swoistej strukturze cząsteczkowej.

INNOWACYJNE OPAKOWANIE
Utrzymanie przez cały czas życia produktu jego licznych cech funkcjonalnych byłoby trudne, gdyby nie opracowane przez nas i opatentowane, unikatowe opakowanie zabezpieczające ID’EAU przed działaniem niekorzystnych czynników środowiskowych, m.in. smogiem elektromagnetycznym. Karton zbiorczy posiada ekran pola elektrycznego na bazie polimeru wraz z wprowadzonym modyfikatorem ceramicznym, który m.in. chroni cząsteczki naszej wody przed efektem warstw Sterna. Kupując ID’EAU z oryginalnego pudełka - masz gwarancję, że produkt posiada wszystkie swoje wyjątkowe cechy.


Woda Id`eauRezerwacja telefoniczna

+48 41 370 4000Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocyjnych cenach w Malinowym Zdroju zapisz się do naszego newslettera. Klikając "Zapisz się" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

skocz do góry
Hotel**** Medical Spa Malinowy Zdrój
ul. Leśna 7, 28-131, Solec-Zdrój, woj. Swiętokrzyskie
Tel. 41 370 4000
realizacja