Notice: Undefined index: switch in /malinowyzdroj/classes/www_config.php on line 57
Pakiety Lecznicze - Rehabilitacja medical spa świętokrzyskie, uzdrowisko, Solec Zdrój - rehabilitacja kręgosłupa - spa
medical spa świętokrzyskie, uzdrowisko, Solec Zdrój - rehabilitacja kręgosłupa - spa

Pakiety lecznicze

Wczasy rehabilitacyjne i kuracje lecznicze

Zapraszamy Państwa na pakiety lecznicze i specjalnie przygotowane wczasy rehabilitacyjne dla seniorów i nie tylko. W Centrum Rehabilitacji Malinowy Zdrój naszymi Gośćmi zajmą się specjaliści balneologii, rehabilitacji i fizjoterapii.

Do leczenia stosujemy klasyczne zabiegi balneologiczne takie jak: kąpiele siarczkowe o stężeniu indywidualnie dobranym dla pacjenta, kąpiele w zawiesinie borowinowej, kwasowęglowe, zawijania borowinowe, dopełnione przez zabiegi z zakresu hydroterapii, kinezyterapii i fizykoterapii oraz różne formy masażu.


To kompleksowe postępowanie lecznicze daje najlepsze rezultaty w rehabilitacji, leczeniu chorób przewlekłych i profilaktyce. Rodzaje zabiegów i parametry dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta co daje gwarancję osiągnięcia długotrwałych efektów leczniczych. Istnieje również możliwość łączenia programu leczniczego z kosmetyką i odnową biologiczną. 

Leczymy następujące schorzenia:

Dobór zabiegów następuje podczas konsultacji z lekarzem specjalistą w pierwszych dniach po przyjeździe na wczasy rehabilitacyjne do Malinowego Zdroju i uzależniony jest od:

Zabiegi nie wymagające konsultacji lekarskiej oraz do których nie istnieją żadne przeciwwskazania dobierane są wg upodobań naszych gości.


Do leczenia stosujemy: